Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye Premium

Gay sohbet sitesi arayışınız için size sunduğumuz bu yeni alternatif lgbt sitesi çok şık ve çok kullanışlı

09.09.2021
1.609
Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye Premium

Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye

Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye gay erkeklerin kendilerini özgür bir ortamda ifade edebilecekleri alternatif bir gay sohbet uygulamasıdır. Ayrıca tasarımı ile son derece güçlü. Bir çok sosyal medya ortamında ‘O’ özel kişiyi bulman için sürekli kaliteli içerikler paylaşıyoruz. Çünkü buraya senin ve diğerlerinin dikkatini çekmek istiyoruz. Bu yüzden hesaplarımızı takip et ve bir araya getirmeye çalıştığımız kaliteli ortamda yerini al.

Gay sohbet sitemiz sadece Gay erkekler için

AngelsTurkiye eşcinsel erkekler için, güçlü bir ara yüze sahip etkili bir sohbet sitesidir. Google ve arama motorlarında ‘gay sohbet siteleri’ aramalarındaki sonuçların bir çoğu bir birinin aynısı. Böylece, gay sohbet kelimesinin aranma hacminden ötürü eşcinsellikle alakasız kitleleri olan bir çok siteyle karşılaşırsınız.

Arama sonuçlarındaki listelerde ‘gay sohbet sitesi’ başlıklarını sadece dikkat çekmek için yapmışlar. Sonuç olarak bilinen en köklü sohbet sitelerinin haricinde, çoğunluğu eşcinsel bireylerden ibaret değil. Heteroseksüel kullanıcıya yönelik sohbet siteleri, arama motorlarını manipüle ederek üst sıralara çıkmışlar. Üstelik kullanıcı kitlesi farklı sohbet sitelerinden tek bir yere bağlanıyor. Bu siteler söz konusu gay erkeklerden oluşan bir topluluk değiller. Yeni ve değişik insanlarla karşılaşmayı umut ederek katıldık. Ancak bu sohbet sitelerinin, gay sohbet sitesi olmakla hiç bir alakası olmadığını tek tek deneyerek anladık.

AngelsTurkiye, bütünleşik sohbet odalarıyla sadece eşcinsel erkeklere özel bir ortamdır. Sohbet edeceğiniz herkes, bir gay sohbet ve arkadaşlık uygulamasında olduğunu bilerek kaydolmuştur. Kitle yüzde yüz gay erkeklerden oluşmaktadır. Bu yüzden kimsenin ben gay değilim veya bilmiyordum deme lüksü yok! Çünkü net bir şekilde gay sohbet sitesi olduğu alenen ibraz edilmiştir 🙂

Gay sohbet

Sesli ve görüntülü arama AngelsTurkiye Gay Sohbet sitesinde

Kameralı gay sohbet odaları

Sesli ve görüntülü arama yapmak nasıl olur? Bir gay sohbet ortamı için sizce de iyi olmaz mı?

Gay sohbet kameralı
Kameralı gay sohbet

Kameralı gay sohbet 👈 servisimizin tam olarak nasıl çalıştığını görsellerle linkteki yazıdan daha iyi anlayabilirsin. Üye ve kullanıcı sayısı arttıkça görüntülü görüşme yapabileceğin kullanıcı sayısı da artacaktır. Hali hazırda binlerce üye bir merhaba demeni bekliyor.

Gay sohbet sitesi servisimizi size, emsallerinden çok daha farklı bir ara yüz ile sunuyoruz. Sohbete ve iletişimde kalabilmen için her şey tek bir üyelikle tek bir yerde. Muhteşem bir gay arkadaşlık ve sohbet ortamı sunan AngelsTurkiye yep yeni özellikleriyle heyecan verici. Özellikle Türkiye’deki popüler olan veya olmayan gay sitelerinde böyle bir özellik yok. Bu yüzden AngelsTurkiye bir tık önde diyebiliriz. Ancak ihtiyacımız olan tek şey daha fazla insan. Hayır, Türkiyenin en büyüğü olmak gibi bir iddiamız yok küçük ve nitelikli kalsak da olur 🙂 AngelsTurkiye, diğerlerinden görsel ve işlevsel anlamda gay sohbet scriptlerinden farklı. Tek bir üyelik ile aynı anda tüm platformdasınız. Sağ tarafta ve kullanıcı profilinde gördüğünüz bütün özellikler sadece tek bir üyelik ile açıktır. Siteden ayrılıp harici bir sayfaya gitmeden sohbet eder iletişimde kalırsınız. Böylece harici bir sayfaya gitmeden sohbette kalmaya devam edersiniz. AngelsTurkiye Gay sohbet ve arkadaşlık sitemizi seveceğinizden eminiz.

Yeniyiz şeffafız doğruyuz çalışkanız 😉

Sitemiz görece yeni bir proje! Ve yeni olduğu için sahte üyelerle birileri varmış gibi göstermeye çalışmadık. Tüm üyeler gerçektir ve eposta aktivasyonu ile üyelikleri etkinleştirilmiştir. Bunu bilmenizi istiyoruz çünkü; Ancak arkadaşlık sitelerinin çoğu başlangıçta bot üye kullanır. Biz sosyal medyadaki ilanlarımız ile gerçek üyeleri burada toplamayı başardık. Daha fazla neler yaptığımızın detayları ilerde. Ancak yine de, aynı anda çevrim içi üyelerin daha çok olduğu bir projeye dönüşmek zaman alacaktır.

Çok fazla bildirim almaz ve aynı anda çevrim içi olan fazla üye görmezsen dert etme. Tüm üyeler gerçek olduğu için bıraktığınız mesajlara dönüş yapacaklardır. Burada asıl kurgu doğru bir mail adresi kullanmış olmanızda saklı. Tüm üyeler e-posta etkinleştirme adımından geçer. Sistem bu kişilere sürekli bildirim gönderir. Böylece kullanıcılar yeni üyelerden haberdar edilir. Tüm bildirim ayarlarını kapatabilir ve istediklerini açık bırakabilirsin. Bildirim maillerini dönem dönem açıyor veya kapatıyoruz. Çünkü bu ücretli bir servistir ve çeşitli sebeplerden ötürü kapatmamız gerekebiliyor. Bunu da not düşmek istedik.

Ciddi ilişkiler arayan LGBT topluluğuna özel

Ciddi ilişki mi? Hem de eşcinsel camiasında mı? Bu çok zor, ‘yapamazsınız’ diye mi düşünüyorsunuz? Çünkü haklısınız 🙂 ciddi ilişki meselesi zor bir mesele. Başınıza bir nikah memuru koyamadığımız için de üzgünüz. 🙂 Biz böyle bir konsept oluşturduk ve siz de ciddi ilişki yaşayacaksınız diye bir kural yok. Ama fikir boyutunda ciddi ilişkilerin çok daha sağlıklı olduğunu düşünüyoruz. Ve ayrıca bunu sizin de bildiğinizi biliyoruz. Siz de hem fikir değil misiniz yoksa? İnternette yüzlerce insan ‘ciddi ilişki sitesi’ diye aratma yapıyor. Neden olmasın? Aşka yerin mi dar? Türkiye’de eşcinsel aşk yaşamak yasak mı? O zaman yazık bize, biz koli yapıp bırakalım mı yani ? 🙂 İşte bu yüzden ciddiyete önem vermemiz gerektiğini düşündük. Elbette gerisi hür iradene kalmış!

Bu yüzden AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık sitesinde, yanıltıcı, alakasız profillere izin verilmez. Ve bazı sanal ortamlarda olduğu gibi söz konusu kitlenin dışında bir oluşuma istemiyoruz. Burası sadece eşcinsel sohbet platformu olacak ve kitle sadece LGBT bireylerden ibaret olacaktır. Burada Lgbt topluluğunun mutluluğu için bir damla olma çabamızdan vazgeçmeyeceğiz. Çünkü ‘umut çölde bir yağmur damlasıdır’ diye öğrendik biz! Aman ne iyi ettik 🙂
Kısaca: Amacımız, ciddi ilişkiler arayan LGBT topluluğunun kendini ifade edebileceği, özel bir sohbet ortamı oluşturmaktır. Bunun dışında hür iraden sana ne diyorsa onu yaşa. Henüz mükemmel değiliz ama fikrimiz hiç de fena değil. Neden denemeyesin ki!

Kolay ara yüzüyle yeni bir Lgbt tanışma sitesi

Neyse ki, internet sayesinde LGBTİ bireyler kendileri için oluşturulmuş sohbet siteleri aracılığıyla tanışıp konuşabiliyor. İnternetin sunduğu nimetleri ve avantajları anlatmakla bitiremeyiz. Ama bazılarının ne kadar kötü yerler olduğunu da biliyoruz. Oysaki AngelsTurkiye’nin şık ve pratik sohbet ortamı tam da aradığınız özellikleriyle bir hayli eğlenceli. Üstelik muhteşem tasarımıyla kendini daha iyi ifade etmen için düşünüldü. Mobil ve masa üstü deneyim AngelsTurkiye ile bambaşka. İşte fikir verici bir kaç ekran görüntüsü.

Mobil ara yüz

Gay sohbet mobil
Mobil gay sohbet

Masaüstü ara yüz

Gay sohbet masa üstü
Masa üstü ön izleme

Kullanıcı profili

Diğer kullanıcıların profili

Herhangi bir üyenin profiline girdiğinde basit bir ara yüzle karşılaşırsın. Dilersen üyeye tamamen gizli bir şekilde bakabilirsin. Ancak bu özelliği ücretsiz sunmuyoruz. Çünkü şeffaflık politikamıza göre bu biraz bel altı olur. Bunun dışında tüm özellikler tek ekran üstünde anlaması kolay bir ara yüzle karşında.

Sohbette Tercüme ve Çoklu Dil Desteği

AngelsTurkiye, tercüman özellikli bir gay sohbet servisidir. Üstelik lgbt topluluğunu uluslararası sahada temsil edecek kadar güçlü özelliklerle donatılmıştır. Onlarca dilde hizmet veren projemizin tercüman servisiyle, tüm dünyadan insanlarla tanışıp sohbet edebilmenin tadını çıkar. Siz Türkçe yazacaksınız ve sohbet ettiğiniz kişi dünyanın neresinden olursa olsun yazdıklarınızı kendi dilinde görecek. Bununla alakalı çok daha fazla bilgi bu sayfada https://angelsturkiye.com/page?id=536

sohbette tercüme

Tercüman özelliği ise gay sohbet siteleri arasında çok daha ayrıcalıklı özel bir detay. AngelsTürkiye gay topluluğu gittikçe büyüyor. Sohbet edecek yeni insanları tanıma fırsatı hiç fena olmaz. Bu yüzden belki dünyanın başka yerlerinden gay erkeklerle konuşmayı düşünürsen burayı bir araç olarak tavsiye edebilirsin. Şimdilik çok gerekli değil evet çünkü dünyanın diğer yerlerine sesimizi duyurmadık. Ama yine de yurt dışından katılanlar oluyor. Çünkü farklı bloglarda İngilizce tanıtım yazıları da yazıyoruz ufaktan. (Bu özellik de yine bazı zamanlarda açıp kapatılıyor bunu bilginize sunarız)

Bloglarımızı ve sosyal medya hesaplarımızı keşfet

Blog yazılarımızda bir çok kategoride onlarca konu başlıkları bulacaksın. Şu an o blogtasın. Eşcinsel erkeklerin ve LGBT camiasının ilgisini çekecek türden, çarpıcı başlık ve detaylarla dolu. Bu yüzden merakla ve ilgiyle okuyacağınızı düşünüyoruz. Çünkü hiç bir yerde karşılaşmayacağız türden şeyler var. 🙂 Özgün, otantik, açık bir dille yazılmış, iğneleyici ve kendine özgü üslubuyla yazılarımıza bir bak. Yazarlarımız gay ve trans bir kaç kişilik küçük bir ekip ama harika şeyler yazıyorlar. E tabi bende onlardan biriyim. Gizlilik haklarından ötürü yazarların isimleri paylaşılmamıştır.

Yine de, yazmaya ilginç başlıkları kaleme almaya devam edeceğiz. Çünkü kalmış çok lafımız var. 🙂 Tamamen kendine özgü ve tamamen orijinal yapısıyla projemizi ve sosyal blog bileşenlerimizi seveceğini umuyoruz. Ayrıca tek bir blog asla yetmez dedik ve bir çok platformda topluluğu temsil eden hesaplar açtık. Bizi takip eden binlerce kullanıcıya katılmalısın. AngelsTurkiye lgbt arkadaşlık ve sohbet sitemizin görünürlüğünü sağlamak için 2018 yılında içerik üretmeye başladık. İçeriklerimizi görerek bize ulaşan kullanıcı sayımız sürekli artmaya devam ediyor. Sürekli tanıtım yapıyoruz ama parayla değil bedava. Çünkü para vidim almadım 🙂 Blogger, Tumblr ve Twitter hesaplarımıza mutlaka göz at. Ayrıca bir çok şehirden Tumblr hesabımız var görenler olmuştur elbette.

Gay tanışma blogları oluşturduk hem de onlarca

Projemiz çoğunlukla ücretsiz. Bu sebepten reklam çalışmaları kısa vadede planlanmadığı için tanıtım yazılarıyla öne çıkmaya çalışıyoruz. Değişik blog isimleriyle ve özgün içeriklerle onlarca blog sitemiz var. Bunların hepsi gay sohbet projemizin reklamı için oluşturuldu. Böylece sen sohbet edecek birileriyle mutlaka karşılaşacaksın. Ayrıca bu tür çalışmalar çok zaman alan ciddi çalışmalardır. Ancak şimdilik milyarlarca liralık reklama bedel. Sen ve diğerleri burayı bu tanıtım yazılarıyla fark ettiniz. Çünkü internette fark edilmek artık çok maliyetli bir iş. Bu yüzden bu kısmı bilmeniz gerekiyor.

Sen aşkı ara, gerisi bizde!

AngelsTurkiye Sıradan bir gay sohbet sitesinden öte bir vizyonla sen aşkı bul diye var. Kusursuz sade ve kullanımı ve kolay ara yüzü ile tüm veriler tek bir ekranda. Sitemiz zaman içinde büyürken, bu projenin bir parçası olmak isteyeceğine eminiz. Projemiz çok yeni bu yüzden çok uzun bir süre ücretsiz olarak sunulmaya devam edecek. Özgür ol Kendin ol sloganıyla yola çıkan AngelsTurkiye çok özel, gizli ve güvenli bir yer. Tüm özellikleri keşfetmek için hemen bir profil oluştur.

Dilersen sürekli güncel sosyal hesaplarımızdan bizi takip et. Gay sohbet ve arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye mutluluğun için seninle aynı zihniyetteki gay topluluğunu bir araya getiriyor. Aşkın, aynı zihniyette olan bir toplulukta seni bulma ihtimalinin daha yüksek olduğunu düşünüyoruz! LGBT topluluğumuza sende katıl ve ayrıcalıklı bir ortamda olduğunu keşfet.

Karşılaşmalara bir bak 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

 1. Adsız dedi ki:

  Masaüstünden site gerçekten en iyilerden biri. Çok şık ve modern çok sevdim.. Bir kaç kez de mobilden kullandım. Mobil uygulamanız da fena değil. Daha fazla insanın gelmesi gerek. Ben abonenizim… Tebrikler…

  1. AngelsTurkiye dedi ki:

   Olumlu geribildirim için teşekkürler… Yazılım firmamız dönem dönem yeni güncellemeler yayınladıkça uygulamanın daha başarılı olmasını beklemekteyiz…tekrardan teşekkürler

 2. Adsız dedi ki:

  A gerçekten çok başarılı bir uygulama masaüstü bence çok şık ve hornet uygulamasından bile daha iyi Türkiye'den böylesi bir lgbt uygulaması bence Bravo. Kameralı görüşme özelliğini iyi ki eklemişsiniz. Klasik gay sohbet sitelerine benzemiyor ama masaüstünün şıklığı dikkat çekici

  1. AngelsTurkiye dedi ki:

   Geri bildiriminiz için teşekkürler… Masa üstü evet çok şık ve çok daha fonksiyonel. Uygulamalar da zamanla geliştirilecek… Ziyaretiniz ve yorumunuz için teşekkürler