Gay sohbet odaları

Özgür ol kendin ol…. Türkiye’nin en yeni gay sohbet ve arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye senin için muhteşem özelliklerle yayın hayatına devam ediyor… Freemium bir anlayışla ve ciddi ilişki konseptiyle diğer gay sohbet sitelerine alternatif olarak şık ve mobil bir gay sohbet ortamı sunuyor. Üstelik Google Play Ve yakında yeniden Apple Sore Mağazalarında… Şimdi gay sohbete giriş yap

AngelsTurkiye Gay sohbet sitesi canlı akış etkinliğiyle son derece etkili

Günümüzde İnternet sayesinde tüm LGBTİ bireyler kendileri için özel olarak oluşturulmuş gay sohbet siteleri aracılığıyla görüşüp konuşabiliyor. İnternet’in sunduğu nimetleri ve avantajları anlatmakla bitiremeyiz. AngelsTurkiye’nin yeni nesil gay sohbet odalarını keşfet.
Kameralı gay sohbet hizmeti hakkında çok daha fazla ve detaylı bilgi linkte.

Dilersen gay sohbete dahil olabileceğin akış etkinliğini kullan dilersen yerleşik kameralı sohbet özelliğini kullan. Size diğerlerinden çok farklı bir gay sohbet sitesi servisini emsallerinden çok daha farklı bir arayüz ile sunuyoruz. Gay sohbete katılabilmek için ekstradan veya haricen bir giriş bilgisine gerek yok. Her şey tek bir üyelikle tek bir yerde… Hepsi bir yerde özelliklerle muhteşem bir gay arkadaşlık sitesi ve sohbet ortamı sunan AngelsTurkiye tamamen senin için ve tamamen yep yeni. Tasarımı ve kullanım kolaylığı ile ilginç ve yeni gay sohbet odaları arayışındaysan bunu mutlaka değerlendir.

Tek bir üyelik ile tüm sohbet özellikleri açık

Sitemiz diğer az gelişmiş sitelerden, yazılımsal ve işlevsel anlamda çok farklı. Tek bir üyelik ile aynı anda tüm platformdasınız. Sol tarafta gördüğünüz üzere bütün özellikler sadece tek bir üyelik ile açıktır. Hiç bir ekstra giriş veya kayıt gerektirmeden tüm özellikler ücretsiz ve sadece üyelere açıktır. Canlı sohbet, kameralı sohbet veya istersen sadece sesli sohbet ile tüm özellikleri kullanabilirsin.

Kameralı sohbet servisimizin tam olarak nasıl çalıştığını görsellerle ve yazılı olarak buradaki👈 yazıdan görerek daha iyi anlayabilirsin. Üye ve kullanıcı sayısı arttıkça görüntülü görüşme yapabileceğin kullanıcı sayısı da artacaktır. Hali hazırda binlerce üye bir merhaba demeni bekliyor. Sol taraftaki menüden sitemizin diğer özellikleri hakkında bilgi edinebilirsin. AngelsTurkiye Gay arkadaş ve gay sohbet sitemizi seveceğinizden eminiz. Sitemiz çok yeni bir proje! Sitemizde kesinlikle kullanıcı deneyimi etkilemek için sahte veya bot üye kullanılmamıştır. Tüm üyeler gerçektir. Tüm üyeler profillerini etkinleştirmiş gerçek kişilerdir. Yüz binlerce üyemiz olmağıdından çok fazla bildirim alamayabilir ve veya aynı anda çevrim içi olan fazla üye görmeyebilirsin Ancak tüm üyeler gerçek olduğu için bıraktığınız mesajlara dönüş yapacaklardır. İlgilendiğiniz kişilere sistem mail gönderir.

Daha basit ve alışık olduğun bir arayüz

Genel olarak sosyal medyadan aşina olduğun tüm kilit özellikler, AngelsTurkiye gay sohbet sitesinde senin için bir araya getirildi.

Herhangi bir üyenin profiline girdiğinde basit bir arayüzle karşılaşacaksın, dilersen üyeye tamamen gizli bir şekilde bakabilirsin. O bunu asla bilmeyecek. 

Basit ve sıradan bir gay sohbet sitesi olmaktan çok öte bir vizyonla sen aşkı bul diye tasarlandı. Kusursuz sade ve kullanımı ve kolay ara yüzü ile tüm veriler tek bir ekranda. Sitemiz zaman içinde büyürken sende bu projenin bir parçası olmak isteyeceğine eminiz. Projemiz çok yeni olduğu için, çok uzun bir süre ücretsiz olarak sunulmaya devam edecek. Özgür ol Kendin ol sloganıyla yola çıkan AngelsTurkiye senin için çok özel, gizli ve güvenli bir yer. Diğer tüm özellikleri keşfetmek için hemen bir profil oluşur. Dilersen neler paylaştığımıza bak veya sürekli güncel sosyal medya platformlarımızdan bizi takip et.

GAY SOHBET / SOKAKTA SOHBET ET

Gay sohbette yep yeni bir deneyim AngelsTurkiye’nin modern altyapısı ile hizmetinize sunduk. Sıradan sohbet modüllerinin yanı sıra, artırılmış gerçeklik ortamının da entegre edildiği projemizin Google haritalar ile entegre 3 boyutlu gay sohbet ortamı ve odaları hiç beklemediğin kadar ilginç. Sanal ortamda sohbet edebileceğin ortamı sınırlamak neden? Dünya büyük! Harita üstünde birileriyle belirlediğin herhangi bir yerde sohbet edebilir dilersen daha rahat buluşma için kapının tam önüne bile davet edebilirsin. Böylece sohbet ettiğin kişi tam olarak nerede olduğunu, veya sen onun nerede olduğunu karşılıklı bilirsiniz… Veya alternatif olarak uzun süredir sohbet ettiğin birilerini neden dünyanın farklı yerlerine davet etmeyesin ki ? Artırılmış gerçeklik modülünü seveceğini umuyoruz.

3 BOYUTLU GAY SOHBET İLGİNİ ÇEKER Mİ?

Gay sohbette yep yeni bir boyut demiştik ve bunda hiç de haksız değiliz. Belki biraz çocukça ama bu teknolojiyi yetişkin yazılımcılar yılların emeği sonucunda hizmetimize sundu. Neden değerlendirmeyesin? Artırılmış gerçekliğin sokakta sohbet etmene olanak tanıyan teknolojisinin yanı sıra, inanılmaz ilginç 3 boyutlu odalarda diğer gaylarla sohbet etmek hiç alışık olmadığınız bir deneyim olabilir. İnteraktif gay sohbet odalarında bambaşka ortamlarda gez dolaş ve yeni insanlarla tanış. Galerilere resimlerini yükle ve diğer ziyaretçilerin gelmesini bekle… 

Buradaki sohbet ortamını çok seveceğini düşünüyoruz… Romantik bir gecede 3 boyutlu bir ortamda sohbet etmek sence nasıl bir deneyim olabilir ? Gay sohbet kanallarına göre biraz fazla lüks biliyoruz… Ancak bu lüks AngelsTurkiye’nin 3 boyutlu Gay sohbet odalarında seni bekliyor. 3 boyutlu mehtap turu hakkında kısa bir fikrin olsun istersen alttaki resime bak.

Yukarıda mehtap turu / Altta sinema salonu

Profil etkinleştirme ve sosyal medya profiliyle üyelik doğrulama sistemiyle çalışan bir gay sohbet sitesi çok daha güvenli bir tanışma ortamı sunuyor. Sistemin otomatik aktivasyon süreci ciddi ilişki arayış konseptine çok uygun. Gay sohbet siteleri arasında ayrıcalıklı ve güven verici bir ayrıcalık.

Uygulama ve web sitesiyle alakalı genel kullanım videosu. Profiline fotoğraf yükleme, başka bir fotoğrafı profil fotosu yapma fotoğrafları sağa sola çevirme özel resimler ekleme ve videolu görüşme özellikleri temel kullanım sayfasındaki demo videoda

Gay sohbet uygulaması AngelsTurkiye | Kameralı sohbet ve Temel kullanım ve özellikleri