Ciddi gay sohbet siteleri artacak mı? İnsanlar sevgili mi arıyor?

22.10.2021
273
Ciddi gay sohbet siteleri artacak mı? İnsanlar sevgili mi arıyor?

Ciddi gay sohbet ve ilişki siteleri

ciddi gay ilişki

Madem ciddi gay arkadaşlık sitesi yok, o halde bir tane olsun diye biz, kolları sıvadık. Ciddi düşünen kişileri hedef aldık ve böyle bir konsepte sahip olan gay arkadaşlık ve sohbet sitesi uygulamasını hayata geçirdik. Yasal olarak mı ? Tabii ki hayır 🙂 Çünkü Türkiye’de erkek erkeğe evelenemezsiniz. Peki Çıkış konseptimiz doğru mu ? doğru olmasa da sıkıntı yok 🙂 fikir boyutunda böyle olması fena değil. Çünkü aşkın cinsiyeti yoktur ve yönelimin ne olursa olsun aşkı aramak en doğal hakkın. Bu yüzden the project Angels platformunu sevebilirsiniz.

Ciddi ilişki algısı sohbet sitelerinin hızlı çarkında tükeniyor

Kornet ve benzeri yaklaşım sunan bazı site veya uygulamalar, yukarıda bahsettiğim, ciddi gay ilişki arayan, ciddi bir topluluk olma prensibiyle davranan projeler için kesinlikle geçerli değil. Elbette gizlilik başka bir mesele, ancak fazla gizlilikten, ciddi bir arayış olgusunun çıkması da biraz tartışmaya açık bir konu. Örneğin kornetteki tüm gizli profillerin sayısı, açık profillerin sayısının 4 5 katından daha fazla. Kornet ‘teki tüm gizli profillerin hepsini anında silerseniz, hızlı tüketim ortamı olmaktan çıkar.

Böylesi sanal ortamlar gay evlilikler için tehdittir; Sürekli olarak, tek tıkla giriş yaparak, sadece cinsel fantezilerini hızlıca tatmin edecek partner bulma zihniyetinden oluşan bir topluluktan ciddi ilişki bulma şansı, daha az kalabalık, ama ciddi ilişki kafasında olan topluluklardakinden çok daha azdır. Bu yazının devamı ve tüm detaylar ana blog sitemeizde çarpıcı detaylarını okuman üzere seni bekliyor

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.