Hakkımızda

Lgbtarkadaslik.com blogumuz zaman zaman güncellenen bir blog sitesidir. Dilerseniz yazılarınızı blog sitemizde paylaşmak için mail atabilirsiniz.

lgbtarkadaslik.com blogumuz, kayıt olabileceğiniz bir arkadaşlık servisi hizmeti sunmaz. Ancak içerik girmek isterseniz bazı kategorilerde içerk girebilirsiniz. Örneğin ilan kategorisinde kendinizi tanıtabilirsiniz. alternetf olarak blogumuzda tanıtımını yaptığımız gay arkadaşlık ve sosyal ağ sitesi Angelsturkiye platformuna kayıt olabilirsiniz

Projemiz hakkında

Bu blog sitemizde gay sohbet ve tanışma uygulaması AngelsTurkiye projemizin tanıtımını için içerikler görebilirsiniz. yönleneceğiniz site aracılığıyla söz konusu projemizin sosyal medya hesaplarına ulaşabilir ve hakkımızda veya vizyonumuz sayfasından çok daha fazla bilgi bulabilirsin. İlginç özellikleriyle öne çıkarmaya çalıştığımız sohbet sitesi projemiz kameralı ve sesli görüşme özelliğinin yanı sıra üç boyutlu sohbet odalarını da bünyesinde barındırmaktadır. Projemiz henüz başlangıç aşamasında olmasına rağmen sosyal medya kanallarımızdaki görünürlük çalışmalarımız sayesinde yaklaşık 18000 üyeye ulaştık. Projemiz görünürlüğünü sadece blog yazıları ve sosyal medya kanalları üzerinden sağlamaktadır.

Neden sosyal medya kanalları

Sosyal medya kanalları ücretli reklamlara kıyasen daha uzun vadede daha kalıcı bir kullanıcı kitlesi demektir. Özellikle Tumblr Twitter Pinterest Facebook gibi sosyal medya kanallarımızdan gelen tüm üyelerimiz sosyal medya kanalları ile projemizdeki üyeliklerini etkinleştirmiş kişilerdir. Kaldı ki reklam maliyetlerinin sonu yok! O yüzden mümkün olduğunca daha fazla üye sayısına ulaşmaya çalışıyoruz. Bu senin için daha fazla tanışma fırsatı demektir.

Google reklamları hakkında

Google reklam ortaklığı onay alması zor bir süreçtir. Bu bağlamda projenin Google’ın tüm kullanıcı politikalarına ve reklamveren politikalarına uygun bir alt yapı sunması gerekmektedir. bu durum projemizi gönül rahatlığıyla ve güven içinde kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. özellikle Türkiye’deki diğer bütün yerli eşcinsel arkadaşlık ve sohbet uygulamaları arasında Google AdSense reklam ortaklığını alan ilk blog ve Arkadaşlık sitesi servisi olduğumuzu da bilmenizi isteriz. Kullanıcılarımız dilerse çok küçük bir miktar karşılığında reklamları kaldırabilirler.

Sıradan Gay sohbet sitelerine görece daha ilginç bir alternatif

Gay sohbet sitesi projeniz özellikle tasarım ve kullanıcı kolaylığı açısından çok daha güçlü bir arayüze sahiptir. Kusursuz yazılım muhteşem tasarımla birleşti. sıradan gay sohbet odalarının yanı sıra diğer birçok interaktif özelliği kullandıkça keşfet.

Uygulama mağazalarından indirebilirsiniz

projemiz kurulduktan kısa bir süre sonra önce Android ve daha sonra Apple Store mağaza uygulamalarının gerektirdiği tüm güvenlik prosedürleri yerine getirdikten sonra aynı anda her iki platformda da uygulama marketleri arasında yerini almıştır.