Lgbt Arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye sana özel

25.01.2021
318
Lgbt Arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye sana özel

 

Türkiye’de LGBT içerikli siteler arasında yep yeni bir platform. Daha modern bir görsel anlayışla Angelsturkiye.com

Lgbt arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye projemizin farkını daha yakından görün. The project Angels, siteye üye olan herkese sadece gold üyelere tanınan özellik kilitlerini açık halde sunuluyor. Sosyal ağ ve arkadaşlık sitesi projemiz AngelsTurkiye senin için yep yeni ve çok eğlenceli. Tüm detaylar için Google reklam ortaklığıyla entegre olan projemizin ‘hakkımızda‘ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamamen gerçek üyeler

Projemiz çok yeni olmasına rağmen şimdiden binlerce üye sayısına ulaştı bile. Üye alımlarında çok katı kurallarımız yok ancak adil bir platform oluşturmak için spam üyelik veya kullanıcının kendisiyle alakası olmayan hiç bir görsele izin verilmiyor. (kuş böcek doğa vb gibi ) Zaman zaman her üyenin kendini ifade eden bir resim kullanması şartını etkinleştirdiğimiz bir filtre ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle resimsiz profillerden hoşlanmaya kullanıcılarımız için alınmış bir tedbir olsa da söz konusu insan olunca önüne geçmek tabiki olanaksız. Bu filtre şu aşamada kapalı ancak farklı zaman aralıklarında rastgele etkinleştirilebilir.

Kullanıcılarımız dilerlerse resimlerini gizleyebilir. Bunun yanı sıra burada resim yükleme sınırı 15. Resimleriniz moderatörler tarafından onaylandıktan sonra, siz izin vermedikçe hiç kimse tarafından görülemez. Ayriyeten, herkese açık resimleriniz konusunda son derece hassas olmanız gerekmektedir. Müstehcenlik içeren resimlerinizi ‘özel resim’ bölümüne eklemeniz yeterli olacaktır. Projemizde zaman tünelinde ve herkese açık albümlerde paylaşacağınız resimler farklı moderasyon süreçlerinden geçerler. Zaman tüneli sadece masaüstü versiyonda görüntülenebilir. Alternatif olarak dilerseniz sitedeki varlığınızı tamamen gizleyebilirsiniz. (Bu premium bir özelliktir) Hali hazırda oluşmuş kitlemizi korumak en önceliğimiz olduğu için kurallara uygun davranmayan tüm üyeler hiç bir uyarı yapılmadan anında siteden uzaklaştırılır.

Lgbt arkadaşlık konsepti sesli ve görüntülü görüşmeyle birleşti

Temel düzeyde sesli arama ve video arama özellikleri ile yepyeni bir lgbt arkadaşlık ve sosyal ağ hizmeti sunan projemizin, kolay ara yüzü ile arkadaşlarınızla veya diğer üyelerle görüntülü görüşmeler an meselesi. Modern ve profesyonel ara yüzüyle AngelsTurkiye lgbt arkadaşlık sitesi servisi, bir çok açıdan kullanması daha kolay bir projedir. Sadece eğlencenize ve iletişiminize konsantre olun. Biz aşkı bulmanız için uğraşıyoruz 🙂 Buna emin olabilirsiniz! Kameralı sohbet özelliğiyle alakalı çok daha fazla bilgi bu sayfada https://gayarkadaslik.net/2020/10/14/kamerali-gay-sohbet/

Yazılım mühendiliği sayesinde ilginç bir özellik: 3Boyutlu Sanal odalar ve arttırılmış gerçeklik

Yazılım firmamız tarafından geliştirilen bu teknoloji sayesinde kullanıcılarımız kendi seçtikleri avatar (vücutlar) ile istedikleri gibi görünebilir. 3 boyutlu odalar, sanal dünyaların olduğu arttırılmış gerçeklik teknolojisini kullanan eğlenceli bir dünya. Üstelik sanal dünyada nasıl görünmek istediğini kendin seçebilirsin. Gizlilikten yana endişesi olanlar için deneysel bir alan da diyebiliriz! İnsanlarla tanışmanın yollarından biri de sanal bir yüz ile sanal ortamda görüşmektir. Sistemdeki hazır avatarlardan birini seçebilir veya dilerseniz herhangi bir yüz fotoğrafınızı yükleyebilir ve sanal ortamda kendi avatarınızı oluşturabilirsiniz.

Sistemde ve sanal dünyalarda henüz birileriyle karşılaşmamış olabilirsin. biraz zaman tanı ve her ihtimale karşı gerçek bir mail kullan zira aşkın ne zaman geleceği belli olmaz. Bu özellik hakkında çok daha fazla bilgi almak ve 3 boyutlu odaların nasıl göründüğünü merak edersen üye olmana gerek kalmadan nasıl işlediğine bir göz atabilirsin: https://www.angelsturkiye.com/page?id=517

Yeni kullanıcılar geldikçe bildirim alacaksın, Bu hiç fena değil!

Sistemin çok düzenli çalışan bilgilendirme mailleri ile çevrim içi olmana gerek yok. Yeni talipler geldikçe veya profilinle etkileşen birileri olduğunda seni bilgilendireceğiz. Ayarlar kısmındaki bildirimler sekmesinde birden fazla bildirim ayarı göreceksin. Bu bildirim ayarlarının, dilersen hepsini, dilersen bir kısmını açıp kapatmakta tamamen özgürsün. Hiç bir bildirim almak istemezsen hepsini kapatabilirsin. Ama yine de arada bir yeni eşleşmeler olursa bilgilendirme almak isterim diyorsan, filtreleme seçeneklerine göre 10 üye profilinin resmiyle birlikte bir mail göstereceğiz. Profilini ziyaret eden, duvarında bir gönderine yorum atan veya bir gönderini beğenen olduğunda anında bildirim alacaksın. E tabi sana mesaj yazan olduğunda mail alacaksın. Tüm bildirimler A sınıfı bir mail sağlayıcı ile tüm spam filtrelerinden arınmış bir şekilde sana özel olarak tamamen ücretsiz teslim edilir.

Bunlardan istediğine dönüş yapabilirsin. Taliplerini beğenmez isen bir sonraki haftayı beklemen gerekecek veya siteye girip sana önerilmeyenler arasından seçim yapabilirsin. Bütün bildirim ayarları bir birinden farklıdır. Sistem bildirimleri size otomatik olarak mail atar. Yeni üyeler bildirimlerini açık tutmak, yeni aşklar bulmak için seni çok rahatsız etmeyecek. Bu, zaman zaman gönderilen ve iletişimde kalman için en hayati bildirimlerden biridir. Hemen şimdi üye olup filtreleme seçeneklerini kullan, bildirim ayarlarını isteğine göre seç. Profilinde aşk için bir not bırakmayı unutma. 

AngelsTurkiye Lgbt arkadaşlık Google play ve yakında Apple Store uygulama mağazalarında

Türkiye’nin aynı anda Google play ve Apple Store uygulama mağazalarında olan ilk Lgbt arkadaşlık sitesi uygulaması AngelsTurkiye ana sayfasına gittiğinde kullandığın cihazı otomatik olarak algılayıp doğru uygulama mağazası bağlantısını gösterecektir. Mobil uygulamamız yine masa üstü uygulamasında olduğu gibi son derece modern ve göz dolduran bir tasarım sunmasının yanı sıra son derece kullanıcı dostu bir arayüze de sahiptir. Bütün ilginç özellikleri keşfetmen için biraz kurcalaman gerekecek… Uygulama mağazasındaki uygulamalara direk gitmek için:

Google Play: Buradan

Özellikle gay arkadaş arayan bireylerin merkezinde olduğu ilginç bir proje olacağını düşünüyoruz. Görünürlük çalışmalarımız çerçevesinde, AngelsTurkiye başta İstanbul, Ankara Adana, İzmir Bursa ve diğer şehirlerin gay ve bisex bireylerinin birbirleriyle ücretsiz bir şekilde sosyalleşmesi amacıyla kurulmuştur. Amacımız elbette kişilerin diğer bireylerle özel ilişkisine müdahele etmek değildir.. lakin yasalarca uygunsuz bir durum söz konusu olmayacaktır.

Genel olarak Türkiye’de lgbt arkadaşlık siteleri eski görsellikte

Daha önce bloglarımızdan bir tanesinde hornet gay uygulamasından bahsetmiş ve genel olarak şu an dünya çapında en başarılı olanlardan bir tanesi olduğunu belirtmiştik. Böylesi popüler olmasının nedeni tabiki de viral bir reklam kampanyası ve ciddi bir maddi yatırım. Ancak yakın zaman önce Türkiye’den erişim engeliyle karşılaşan Hornet kapatıldı. Türkiye’de başı çeken bir çok lgbt arkadaşlık sitesi maalesef Hornet ve benzerleri gibi uluslar arası arenaya çıkacak altyapıya sahip değil. Türkiye’deki bu projelerden çok sonra bile ortaya çıkan yurtdışı kaynaklı Hornet ve diğer lgbt arkadaşlık siteleri, dünya çapında yayıldı bile. Fakat Türkiye’de LGBT sitelerine gerekli önem verilmiyor. Türkiye’nin dünya standartlarında bir Lgtbt uygulamasına sahip olması kesinlikle bir içe kazanım olacaktır.

Türkiye menşeili lgbt arkadaşlık siteleri genel olarak çok eski bir tasarıma sahipler. Bunlardan en bilinir ve başarılı olanı Gabile ciddi bir kullanıcı sayısına sahip. Bu birazda sitelerin kullanıcı kitleleri ile alakalı bir durum olsa da yeni, modern ve kullanışlı bir diğer alternatif hiç fena olmaz. Zira hali hazırdaki sitelerin büyük bir çoğunluğunun Android ve Apple uygulamaları yok veya yetersiz. Keza içeriklerin çoğunluğu web ara yüzüne göre tasarlanmış. Yani eğlencenin çoğunu mobil kullanıcılar kaçırıyor. Ancak yakın zaman önce, hornetin erişim engeliyle karşılaşmasından hemen sonra, bu defa da Gabile kapatıldı. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

  1. Adsız dedi ki:

    Uygulama güzel olmuş evet.