Gay sohbet siteleri bloglamada fake atıyor

30.09.2021
248
Gay sohbet siteleri bloglamada fake atıyor

  Gay sohbet ve arkadaşlık siteleri fake bloglar atıyor

Burada genel olarak gay Gay sohbet siteleri ve arkadaşlık siteleriyle alakalı bilgi ve paylaşımlar bulabilirsin. Blogumuzdaki bütün yazılar okuma değeri olan gerçek kişiler tarafından yazılmış içerikler olup, oradan buradan alınan yazıların içine tıkıştırılmış travesti veya gay sohbet kelimelerinden ve saçmalıklardan ibaret değildir.

Gay sohbet blog sitemizde sizin için gerçekleri yazıyoruz

Blogger tumblr veya wordpress gibi ortamlarda okuyuculara hitap eden ve gerçekten okunma veya ziyaret etme değeri olan yazılar yazıyoruz. Tüm bloglar yazarlarımız tarafından yazılmış olup hiç bir şekilde alıntı içerik yoktur. Görseller telifsiz veya tarafımızca oluşturulmuştur. Travesti ilanları, gay arkadaşlık , Lgbt arkadaşlık sitesi gay sohbet ve benzeri hizmetler veren siteleri öne çıkarmak için yapılan çalışmalara baktığımızda maalesef çoğu site sahibi gerçekten bir şeyler yazmaktansa oradan buradan alınan kopyala yapıştır yazıların aralarına travesti veya travesti arkadaşlık kelimelerini yapıştırıyorlar. Bununla alakalı İngilizce bir blog bile yazdım 🙂  buradan o yazıya gidebilirsiniz. 

Bu durum karşısında üzülüyorum çünkü lgbt camiasında özellikle gay ve travesti arkadaş veya diğer şehirlerin, gay kelimelerinin önünde olduğu halleriyle öne çıkmaya çalışan gay sohbet siteleri, travesti siteleri, arkadaşlık siteleri bloglamada sahtecilik yaparak öne çıkmaya çalışırsa ne olur? Travestileri sadece seks işçisi olarak gösteren sitelerden başka yerlere yönlenemeyen kullanıcı herhangi bir siteye girdiğinde gördüğü saçma sapan yazılara bakar mı sizce ? Veya gay sohbet arayışında olan biri goy goy yapanların olduğu bir siteden yönlenirse o adam da sohbet çıkar mı ? Asla… Hemen oradan kendisinin de dikkatini çeken siteye git vb. resimlere tıklayarak zaten siteye gider ve seks işçiliği yapan travestileri incelemeye başlar. Veya sıradan irc sohbet kanallarının oldugu boş muhabbet yerlere.  Bu davranışa tepki veren arama motorları da o siteleri ilk sayfaya taşır. E tabi onlar ayrıca haclink de alıyorlar biliyorum

Sonra ne olur ?

Okunma değeri taşıyan onlarca blog yazı veya yazarın ürettiği içerikler bu karmaşa arasında belli bir okuyucu kitlesine varamadan gerilerde kalır. Zaten arama motorlarında gerilerde olan bir siteye kaç kişi tıklar ki ?  Bu durum yazarların veya gerçekten içerik üretenlerin de hevesini kıran bir geri dönüş olarak sonuçlanır ve özellikle lgbt bloggerlar bu eskort siteleri furyasında kendi payına düşeni alır. Koca bir hiç… 

Bunu değiştirmeye kararlıyız. Sana bomba bir gay sohbet sitesi verdiğimizden eminiz

Sizler için gerçek etkileşim sağlamak adına bu işe yıllarını vermiş bir firmayla anlaşarak güçlü bir altyapıya sahip bir gay sohbet ve arkadaşlık platformu oluşturduk. Bu gay arkadaşlık sitesi bildiğiniz eski tipli arayüzleri olan sitelerden değil. Projemiz hakkında bilgi almak istersen menü linklerini değerlendir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Adsız dedi ki:

    Perhaps 토토사이트 you'll benefit from a restriction instantly after might have} been paid. Maybe holidays end result in|may find yourself in|can lead to} problematic ranges of playing for you. The greatest occasions for a restriction are various and individual to each individual. BetBlocker permits you to plan prematurely and put your block in place on the occasions you want it most. You can set up BetBlocker as many occasions, on as many gadgets and on as many different platforms as you want.