Ana Sayfa

 • Eşcinsel (trans) değil normal dediklerinden olmayı isterdim.

  Evet ben trans yönelimli biri olduğumu düşünüyorum. Ama hayır, henüz tam olarak bir trans kadın falan da olmadım. Hani kabataslak bildiğiniz eşcinsellik aşamasındayım görsel olarak. Artık bende bilmiyorum tanım olarak trans mıyım, gay miyim. Lanet olmasın 🙂 artık bu yönelim mevzusu iyice çıkmaza sardı. Bir yandan bakıyorum da hayatıma. hiç bir şeyim norm değil. Ne görüntüm, ne konuşmam, ne de yaşam biçimim. Erkek görünümüm tam yok. Kadın desen hayır o da tam değil. Ama saçımı açıp biraz makyaj yapsam kadın sanacaklar. Sanacaklar diyorum dikkat. Artık sanılmaktan sıkıldım da. Eşcinsellik denen şey bildiğiniz bir illet mi desem ne desem artık bende bilmiyorum. Vallahi eşcinsel olmayı hiç istemezdim. Çok zor gerçekten!

  Eşcinsel olmayı istemezdim… çünkü;

  Keşke normal bir kadın veya erkek olaydım da böyle ortalıkta kalmayaydım. Keşke dertlerim eşcinsellik, toplum, toplumsal adaptasyon, kendini gizleme, belli etmeme gibi sorunlar olmasaydı da klasik hetero problemleri yaşıyor olsaydım. Vallahi artık gına geldi. Millet norm olgusuna alışık! Ne yapak yani kökünden milleti dağa mı kaldırak 🙂 E tabi o millet biz lgbt bireylerden daha çok.

  Hayır utanmıyorum elbette kendimden. Ama düşünsenize, eşcinsellerimiz bile gizlilikten artık delirmiş kafayı yemiş. Adam eşcinsel ama sırf sosyal çevre yaşam aile vs gibi engeller yüzünden benle veya başka bir erkekle mutlu olabilmek varken gidip bir kadınla evleniyor ya! İşte bu kısmı artık kafam almıyor. E şimdi beni de, bir kadınla evlenmek isteyen hetero bir erkek almaz ki. E ne olacak? Diyelim ki ameliyat oldum kadın oldum falan. Ne değişti? Kaç kişi translarla evlenmeyi ister ki? Kadın olup da biri beni alsın diye kös kös oturacak mıyım? Zar zor mutlu olduğum cinsel organım var sırf koca bulayım diye onu da ameliyatla değiştireyim mi? Hiç kimse kusura bakmasın… Ben olduğum gibi de mutlu olabiliyorum

  Normal dediğimiz şeyler bize yasak

  Görücüye gitmek, evlenmek, düğün dernek, aile çoluk çocuk vs bize kökünden yasak. Sevgiliyle el ele gezmek… Aman ha öldürülürsünüz belki de! Standart normal (hetero) insan muamelesi görmek bize uzak şeyler. İşte bu yüzden gizlilikten ödün vermeyenlerin tek endişesi normal biri gibi muamele gösterilmeme korkusu. Bence sırf bu yüzden gizli eşcinsellik ortaya çıktı  

  Düşünsenize aileler kız istemeye görücü gidiyor. Hani bunu, bağnazlık, geri kafalılık veya artık nasıl görürsünüz bilmem ama bu bizim kültürümüz ve bence çok güzel. Hani norm olan bu olduğu için her iki taraf ta gönüllü bir şekilde bu aile müessesine açık. Ya biz ne olacağız? Gay görmeye veya lezbiyen, trans görmeye görücü olarak gidildiğini duydunuz mu? Ailelerimiz böyle bir şeyin altından kalkacak zihniyeti bir yana bırakın, kimi bölgelerde böyle bir şey cinayet sebebidir. 

  Neyse artık, demek istediğimi biliyorsunuz işte. Çok isterdim norm olduğumuz bir dünyada yaşamayı veya norm dediklerinden olmayı. Ama ne yapim şimdi ben? kendimi kadın hissederken gidip bir kadınla evlenemem ki. O zaman lezbiyen derler bana 🙂 Benden de olsa olsa pasif lezbiyen olur zaten. Asla aktiflik ruhumda yok. Bu yüzden kendimi hep trans olarak gördüm ve öyle kabul ettim. Ama gel gör ki yaşadığım her şey sadece hayallerimde. Bir gün ölüp gittiğimizde yarım kalmış veya yaşanmamış mutluluklar olarak mı sonlanacağız? Nereye varacak bizim sonumuz bilmiyorum artık. Ben böyle olmayı seçmedim. Ahlaksızlık yapmadım. Ben insanım ve mutu olma hakkım neden elimden alınmış? 

  Dünyanın bir çok yerinde insanlar açlıkla yoksullukla mücadele ediyor evet. Ama orada da lgbt bireyler var. Dünyanın öyle bir yerinde bir lgbt olmak çok daha kötü olurdu. Ama benim anlatmak istediğim, kadın erkek topluluklarında, yoksulluk ve açlık bile norm iken bizim varlığımız açlık ve yoksulluktan bile öte. Keşke hetero olsaydım.

 • AngelsTurkiye Gay sohbet uygulaması gizliliğine önem veren bir yer

  AngelsTurkiye Gay sohbet uygulaması gizliliğine önem veren bir yer

  Kısa kesip konuyu şöyle bağlamak isterim; Öyle yada böyle kullanıcılar, arkadaşlık sitelerinde uzun veya kısa vadede güvensizlik hissedebilir ve bu güvensizlik hissine kapılmalarının sebeplerinden bazılarını, sitenin görselliği, ne kadar popüler olduğu, ve yazılımsal hataları şeklinde sıralayabiliriz. Bunun yanı sıra, sıradan bayan erkek üyelerden oluşan arkadaşlık sitelerine kıyasen eşcinsel arkadaşlık sitelerine duyulan güven çok daha azdır. Çünkü erkeklerimizin, bir arkadaşlık sitesine üye olmaya çekinmelerini bir yana bırakın, bir eşcinsel arkadaşlık sitesine üye olmaktan daha çok çekindiklerini söyleyebiliriz. Dilerseniz veya ilginizi çekerse tamda noktada; Arkadaşlık sitelerinde erkek davranışları veya eşcinsel erkekler çok eşliliği mi tercih ediyor başlıklı yazılarımızda çok özel şeyler okuyabileceğinizin altını şiddetle çizmek isterim.

  Küçük bir tüyo 

  Herhangi bir projeye gizlilikten ödün vermeden iletişimde olmanızı sağlayabilecek bir mail adresiyle üye olabilirsiniz. Zaten çoğu arkadaşlık sitesi kullanıcısı, fake hesaplarla, kesinlikle hiç bir resim yüklemeyen kullanıcıların çok daha fazla olduğu yerlerdir. Ancak bazı arkadaşlık siteleri ve diğer bir çok sosyal medya uygulaması en azından bir mail doğrulaması isteyebilir. Bu aslında söz konusu sitenin ciddiyetini de gösteren önemli unsurlardan biri olup, bir çok arkadaşlık sitesi, daha fazla üyeleri varmış gibi görünme çabası yüzünden, bu türden bir kere üye olup bir daha gelmeyen kullanıcıları da üye sayılarına çoğunlukla dahil ederler. Ve bu tutum bizce, hiç adil ve gerçeği yansıtan bir tutum değildir.

  Projemizde kendinizi güvende hissedin ve bize güvenin

  Her fırsatta, AngelsTurkiye arkadaşlık sitesinin, yeni nesil bir arkadaşlık sitesi projesi olduğunun altını çiziyoruz. Ve bunda iddialıyız da. Yazılımımız, bir firmanın yaklaşık 20 yıldır sürekli olarak geliştirdiği son derece güçlü, hızlı ve en yüksek düzeyde güvenlikli bir ortamın sağlandığı çok özel bir yazılımdır. Yazılımımızı diğerlerinden daha da özel yapan ise tamamen açık kaynak kodlu olmasıdır. Diğer bir çok arkadaşlık sitesi kapalı sistemlerdir ve görece risk barındırmaz gibi görünseler de bu risk açık kaynak kodlu bir çok projeye göre daha yüksektir. Bu durum tartışmaya açık olsa da, çoğu için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz platformlardır diyebiliriz. AngelsTurkiye arkadaşlık sitesinin devrim niteliğindeki 3 boyutlu sanal odaları ve bizce yeni nesil arkadaşlık sitelerinde mutlaka olması gerekir diyebileceğimiz, temel düzeydeki sesli ve görüntülü görüşme özelliğini sunuyor olması onu ayrıcalıklı bir yer yapıyor diye düşünüyoruz. Bu özellik şimdilik çok temel düzeyde olsa da en önemli özelliklerimizden biridir. AngelsTurkiye, Türkiye’de böyle bir konsept ile çevrim içi olan ilk kameralı eşcinsel sohbet sitesi servisidir.

  Çok daha gelişmiş bir yazılım mühendisliği

  Yazılım mühendislerimiz yukarıda bahsettiğimiz tüm güvenlik risklerinin bilincinde olan ve özellikle bu projeye odaklanan, sürekli geliştiren ve bunda çok iddialı olan bir ekipten oluşmaktadır. Ziyaretçilerimizin kendilerini güvende hissetmeleri için gereken her şey düşünülmüş ve tabi güvenlik için en gerekli SSL sertifikaları ile çift katmanlı güvenlik hali hazırda sunulmuştur.

  Projemizde olası erişim hataları, projemizin henüz çok yeni olmasından kaynaklı düşük bütçeli bir sunucuda olmasından kaynaklı olabilse de, sorun yaşama ihtimaliniz çok düşüktür. Yayın politikamız, nasıl tamamen ücretsiz hizmet sunduğumuz, veya gelecekte neye göre, ne türde bir olası ücret sınırlandırmasının söz konusu olabilirliği ile bilgi almak için hakkımızda sayfasını ziyaret edebilir ve kendine çok özel bir profil oluşturmadan önce biraz bilgi sahibi olabilirsin. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

 • Transistisnai düşünmeyi bırakmaya çalışırken İhsan halayı öğrendim

  Bazen düşünürken iki kere düşünürsünüz ya.. Bu öyle sandıklarınızdan değil.. Bu bir trans düşünce mekanizması.. Farklılığınızın farkında olmak bazen ne kadar iyi olabilir ki ? Yani işin ilginç tarafı bunu ben takmıyorum.. takmadığımı sanıyorum. Ama baktım ki taksam da bişi olduğu yok.. Bir dönemler takıyorum dedim. Sonra da takmamaya başladım 🙂 ve böyle sürüp gitti bu…

  Maalesef bile demeyeceğim ama bazen diyorum. trans olmak gerçekten farklı olmak demek oluyor (yada neyse artık). Bu defa da translığı belli olmaktan bahsetmiyorum. Translığı belli olsun veya olmasın trans isen transsın. Veya ille de trans olmak gerekmiyor.. Trans ruhlu zırıl diye tabir edilen aşırı feminen olan gay karakterler de görmek söz konusu çevrede…Elbette norm kavramları biraz ayrıntılı bir konu… anlatayım derken batarım keza… ama anlarım içimde bi yerde.. Hani farklı olmak asıl mesele… Artık farklı olmak için trans olmak özellikle taksim, feriköy fulya şişli gibi civarlarda maalessef amanda aman bir fark değil. Artık pek havalı değiliz. Daha az insan bakıyor. Bakıyor mu bakıyor 🙂 demek ki havalıyız 🙂 Şaka bir yana, farklılığını bir şekilde hissediyorsun. Anlatmak istediğim, yukarıda da belirttiğim üzere sokakta kız gibi olmak meselesi değil. Zihinlerde translığın bilinmesi meselesi. Bir önceki yazımda da benzeri bir şeylerden bahsetmiştim.. Trans kadınlarla evlenmek meselesine değinmiş ve trans kadınlarla evlenmeyi kaç erkek ister ki diye sorarak bitirmiştim sözlerimi. Merak ediyorsanız, eğrisiyle doğrusuyla konuya bakış açım linkte.

  Transistisnai düşünmüyorum artık. Norm ne ki ?

  Farkettim ki.. Hep trans istisnai düşünüyorum. Ne demek istiyorum? Her yere girip çıkarken aklımın bir yerinde.. Acaba anlayacaklar mı diye.. ya sesimi duyarlarsa? E tabi hep bu farkındalıkla yaşamıyourum… neysem o oluyorum elbette.. ama yaşıyorum işte biraz düşünsel tarafta… Yaşatır er ya da geç birileri zaten.. Artık anormun norm olmasıyla yaşıyorum ve tabiki umursamamaya çalışıyorum. Zaten bu farkında olmadan, umursamağınız bir şeye dönüşüyor.. Hayatta herkes için geeçerli değil mi ki bu ? Ama, söz konusu insansa sonuçları hesaplamak imkansızdır derler ya… Ne kadar başara bilirsin ki takmamayı bu durumda? Takmak la takmamak arası 🙂 Ama dediğim gibi yani artık buralarda (yukarıda saydığım bazı semtler ve diğer semtlerde) translık artık ütopik değil. Evet bir tabu ama neyseki ütopik bir tabu değil.. Keza aqltını çizmeye çalıştığım yine bceremesemde bir tür ötekileştirme. Ötekileştirme zihinlerde bile yapılabilir. Sadece trans değil başka olduğun her şey için geçerli. Norm ne ki ?

  Norm ne ki ? Örneğin ihsan hala normlardan biri olmayı başarmış

  Translık olgusu halen anorm mu ? Bilemiyorum artık… ihtimaller, istisnalar vs. çok yönlü sosyolojik bir durum neredeyse bazı açılardan. Yani dediğim gibi işte buralarda durum az çok böyle.. Semte göre bölgeye göre şehre göre değişiyor diğer ihtimallerde.. Örneğin Adana’da travesti olmak diye bir şey de var. Linkten yazıma gidebilirsiniz.

  Köylerde bile trans kadınlar var.. Kendiniz görün… Üstelik bu alışık olduğunuz bir travesti olma durumu değil, hem de hiç değil! Bu hem bir mücadele hem de bir cesaret örneği hepsinden de ötesi bir yaşam hikayesi. Kendisine ihsan denilmesinden bile rahatsız olmayan bir trans birey. Tüm köy onu ihsan hala diye tanıyor. Hatta ilk başta bu ne diyenler için artık, o tarz bir sorgu bile bitmiş. İnsanlar onu cinsiyetiyle değil kendi olmasıyla ilgilenmeye başlamış. Yani onu doğal olarak olduğu gibi kabul etmişler. O artık köyde kabul görmüş bir trans birey değil. Köyden herhangi biri olmuş… Hikayesi belgesel de izlerseniz göreceğiniz üzere son derece ilginç. Hemde çok.. Aslında öyle ilginç bir yaşam örneği ki, klasik diye şehirden tanıdığımız translar için bile çok ilginç bir örnek. Hatta doğru olmasa bile diyebilirim ki, çok az trans kadın o şartlarda yaşayabilir veya yaşamayı tercih eder. Bırakın trans kadınları kaç biyolojik kadın o şartlarda yaşar? Şartların kötü olduğunu söylemek istemiyorum elbette, ama kaç kadın oradaki kadınların yerinde olmak ister? Hatta, İhsan halanın yerinde olmak isteyen trans kadınlar bile vardır belki, orası da ayrı mesele. İhsan hala hiç de memnuniyetsiz durmuyor ayrıca. Mutlu mudur? Bizim gibi İstanbul’da olanlar mutlu muyuz? Mutluluk çok göreceli bir kavram biliyorum. Keza mutluluk hakkında yazacak bilgim bile yok. İyisi mi ihsan halayı izleyin

  Anne ve babasını kaybettikten sonra doğduğu köye tekrar dönen bir transseksüelin hikayesi

  [youtube https://www.youtube.com/watch?v=B7bTAWrd9f0]

 • Eskort siteleri ve Hacklink yöntemi – Haclink nedir?

  Eskort siteleri ve Hacklink yöntemi – Haclink nedir?

  Eskort siteleri için Haclink’in sonu geldi mi? Özgün içerik daha önemli olabilir mi ?

  Özellikle travesti eskort siteleri ve diğer eskort sitelerinde taktik Haclink: Belli başlı bazı kelimelerde ilk sayfada olmak, bir çok web sitesinin yatırım yaptığı ve çok emek harcadığı bir alandır. Konuyu fazla uzatmayalım. Lgbt trans sektöründeki seks işçilerinin görünürlüğü için en çok çalışma yapılan kelimelerden birisi hiç şüphe yok ki ‘travesti’ kelimesi. Önem sırasına göre diğer kelimeler ise, travesti kelimesine bulunulan şehrin ön ad olarak eklenmesidir.. Örneğin Adana travesti İstanbul travesti Ankara travesti gibi… Bu gibi travesti kelimelerinde ilk sırada olmak eskort siteleri için şimdilik en önemli kelimelerden… Lakin sizin şehrinizin ön ekiyle, yani örneğin Adana travesti yazdığınızda veya istanbul travesti diye yazdığınızda ilk sayfada çıkan kelimeler varsa tercihiniz o sitelerden yana olmalı. Çünkü yerel kelimelerde ilk sayfada olan siteler daha çok işinize yarayacaktır. Elbette ilk sayfada en tepede olanlar ise bu işin kaymağını yiyor.

  Haclink nedir

  Site sahiplerinin haberi olmadan, sitedeki açıkları bulup, oradan siteye sızarak, yükselmek istenilen kelimelere izinsizce konan linklere haclink denir. Yani adamın haberi olsaydı bu olayın adı baclink olacaktı. Tabi izinsiz yapılmasından ötürü buna haclink denmekte. Haclink olayı biraz karışık ama kurcaladıkça peşine düştükçe öğreniyorsunuz ve bunu yapan programlar var. Bir zamanlar havij denen bir program ile bunu yapıyorlardı, muhtemelen şu sıralar farklı programlar türemiştir. Bu linkte haclink ile alakalı bir kaç yorum yapılmış bir forum konusuna gidebilirsiniz. Yani çok sağlıklı şeyler değil.

  Haclink satışları

  Google da haclink veya haclink satışları diye aratma yaptığınızda karşınıza türlü türlü haclink satışı yapan sitelerle karşılaşmanız mümkün. Tabi bunlardan hangisi ne yapıyor ne kadar güvenilir olasını bilemem. Amacım sizleri konuyla ilgili olarak bilgilendirmek.

  Eskort siteleri en absürt seo taktiklerini kullanıyor. Başarılı olmasını sağlayan düzgün bir rakibin olmaması neticesinde tesadüf olabilir

  Haclink’in sonu geldi 

  Aslında hayır haclink’in sonu gelmedi… Veya baclink’in de sonu gelmedi. Önemli olan haclink veya baclink değil nereden link alındığıdır. Yani saçma sapan her yerden link almanın da bi anlamı yok. Hatta zararı bile olabilir.  Lakin Asıl önemli olan Güncellik ve özgün içeriktir. Şu anda ziyaret ettiğiniz bu site mümkün olduğunca canlı ve gerçek kaynaklardan sürekli paylaşım yapmaktadır…  Sitemizdeki içerikler saçma sapan yazıların içine tıkıştırılmış travesti kelimesinden ibaret değil. Belki Google bunu, anlayamıyor… ama bunu gözetleyen insanlar olduğunu ve anlamsal bir bütün kurulması için yeni algoritmalar belirlenebileceğini unutmamak gerekir… Ki öyle de oluyor. İnsan davranışları sonucu bir sitenin yükselmesi mümkün. Ha madem bu o kadar önemli o zaman  bunu neden söylüyorum?  Çünkü bazı şeyler tek bir kişinin tekelinde olmamalı. Bunun yanı sıra bilgi paylaştıkça çoğalır. Daha iyi şeyler üretmek için de motive olmak gerekir. Motivasyon için ise kimsenin önünü kesmeye gerek yok. Google’da ilk sayfa başlıklı yazıya mutlaka göz at 😉

  Amaç yetişkin kelimelerde ilk sırada olmak… 

  Travesti kelimesinde ilk sırada olmak isteyen siteci arkadaşlar varsa.. veya başka diğer kelimelerde, yapmaları gereken şey travestilerle ilgili gerçek yazılar yazmak, veya yazdırtmak.. Makale özgünleştirme taktikleri vesaire.. Bunların hepsini su diye içtim biliyorum.. O yüzden hodri meydan diyorum ve bilgiyi herkesle paylaşıyorum..  Oturun yazı yazın… başka sitelerden yardım alın.. Başka yolu yok…. Okuduğunuz için teşekkürler.. Burada ve diğer platformlarımızda özgün içerik görmeye devam edeceksiniz 

  Yetişkin içeriğe erişim yasağı ve travesti kelimesi

 • Türk gay sohbet uygulama ve tanışma siteleriyle aktif pasif arkadaşlık

  Türk gay sohbet uygulama ve tanışma siteleriyle aktif pasif arkadaşlık

  Aktif pasif gay sohbet ve arkadaşlık tanışma uygulaması

  Türk gay sohbet uygulamaları mı arıyorsun? Peki bu uygulamayı hangi ülkeden arıyorsun? Almanya Belçika Hollanda? Sen bu ülkelerden birinde yaşıyorsan bu arama sorguları sana ait 🤭 çünkü bu ülkelerde yaşayıp da Türk erkekleri özlememek imkansız. Türk erkekleri gibisi var mı?

  Gay sohbet AngelsTurkiye sohbetin ve arkadaşlıkların yeni adı

  Gay Sohbet uygulaması Angels son üç yıldır LGBT blog sitelerinin güçlü içerik ağıyla görünürlüğünü giderek artırdı ve topluluk üye sayısı 10 bini geçmek üzere. Türkiye’nin tüm bölgelerinden binlerce üye sınırsızca ve sohbete doyuyor. Üstelik hem sesli hemde görüntülü görüşme özelliklerinde hiç bir kısıtlama olmadan.

  Avrupa’da yaşayan Türkler için neden iyi bir alternatif?

  Kameralı görüşme özelliği müthiş. Özellikle sohbet ettiğiniz kişilerle görüntülü görüşme yapmak sohbetin dozunu artırmak için harika bir iletişim aracı. AngelsTurkiye diğer sohbet sitelerinde nadiren görülen bu özelliği bünyesine ücretsiz kattı. Çağımızda görüntülü görüşme son derece sıradan birşey. Whatsap ve onlarca uygulama varken neden görüntülü görüşmeye ihtiyacım olsun ki diye düşünebilirsiniz. Ancak şahsi bilgilerinizi paylaşmadan görüntülü görüşme yapmak gizlilik içinde sohbet etmek ve iletişimde olmak isteyenler için daha da anlam kazanıyor.

  Diğer özellikleri keşfet ve projeyle ilgili daha fazla bilgi al.

  https://stories.angelsturkiye.com/gay-sosyal-ag-uygulamasi/

 • Feysbuk ve sosyal medya arkadaşlık sitelerini önce gömdü sonra yüceltti mi?

  Feysbuk ve sosyal medya arkadaşlık sitelerini önce gömdü sonra yüceltti mi?

  Doğrusu 2010 civarında facebook’un gerçek anlamda patlamasıyla özellikle arkadaşlık siteleri sekteye uğradı. Herkes Facebook’dan bahsediyordu. Ne olduğunu anlamak için ilk başta zaman harcayan insanlar şimdi o anladıkları sosyal ağ yapısı olmadan kendini eksik hissediyor. Çünkü feysbuk sonuç olarak bir toplumsal ağ sitesiydi. O yıllarda arkadaşlık siteleri gibi partner arayışı içinde olanların da işini görebilen bir mecra oluverdi. E bu durum işi bilen için halen böyle tabiki. 

  Fakat yine de Facebookta olaylar tam olarak arkadaşlık sitelerinde olduğu gibi yürümüyor. En azından artık öyle değil. Ayrıca, kitle fazla geniş olduğu için hedef odaklı ilişki, tanışma ve arkadaşlık kurma şekli artık facebook ile mümkün olamaz hâle geldi. Gizlilik, anonim kalma vs derken facebook arkadaşlık sitelerine benzer biçimde olmaktan çok öte bir hal aldı. Bu yazımda başlı başına Facebooktan değil, arkadaşlık sitelerinin feysbuk karşısında ki düşüşü ve onlarca yıl sonra tekrar feysbuk sayesinde yükselişinin altını çizmeye çalışıyorum. 2000’li yılların ortalarında başlayan Facebook ve benzeri sosyal furya bu yazıda
 • Fransız Zenne Illan Rivière muhteşem dansı ile büyülenmeye hazır olun

  Fransız Zenne Illan Rivière muhteşem dansı ile büyülenmeye hazır olun

  Fransız Asıllı Dünya’nın en bilinen Erkek göbek dansçısıdır. Türkiyede zenne olarak bilinen erkek dansçılar’ın ingilizcedeki en iyi karşılığı olan Male Belly dancer Erkek göbek dansçısı anlamına gelir. Ancak izleyeceğiniz üzere Illan Rivière bu işte çok başa bir yerde

  Dans ap ayrı bir beceri eğitim ve pratik gerektirir… kimileri için bir tutkudur!

  Erkek göbek dans sanatçısı Illan Rivière bu işi tutkuyla yapanlardan. Şimdiye kadar görülmemiş veya nadir rastlanan türde bir dans kombinasyonu ile batı ve doğu kültürlerinden gördüğümüz tüm figürlerle tam bir modern göbek dans sanatçısı.

  İşte seçtiklerimizden bir kaç tanesi.. Daha fazlasına ulaşmak için google da aratmanız yeterli olacaktır… Illan Rivière’nin Muhteşem Dansı ile büyülenmeye hazır olun

  Özellikle bu iki solo dans gösterilerini seçtim. Her ikisi de apayrı mest edici türden… iyi seyirler

 • Eşcinsel evlilik neden 2040 yılında yasallaşacak?

  Eşcinsel evlilik neden 2040 yılında yasallaşacak?

  Oğlunuz Aliyi oğlumuz Veliye pasif olmak üzere istiyoruz. Oh ne ala, lubunyanızı bize verin bizim aktifimiz ona damatlık etsin. Pasifimiz de ona avratlık eylesin lubunyalık eylesin.. Lubunyalar pek civelektir keza… 

  Hani kız istemesi var, nişanlılığı var, düğün var, gelin var, gelinlik var, damat var damatlık var, çeyiz var, ev var ( yer yok diyenlere duyurulur) Aktif oğlumuz pasif oğlunuza taliptir. Aktifimiz aslanlar gibi maşallah işinde gücünde. Sizin pasifin de bizim aktifte gönlü varsa e büyükler olarak bizler de ön ayak olalım… Oğlunuzu telli duvaklı damatlığıyla oğlumuz olarak almaya geldik… E avukat değilim hukukçu değilim benden bu kadar canlarım 🙂 Varsa yorumlarınızı yazabilirsiniz 🙂

  Hayatım madilik alıkmadan bence buradaki yazıya bakın. 

 • Eşcinsel erkeklerin aktif veya pasif çok eşli yaşamı

  Eşcinsel erkeklerin aktif veya pasif çok eşli yaşamı

  Eşcinsel aşklar yok mu? Hani Instagram’da sürekli eşcinsel çiftlerin sevgi dolu karelerini paylaşıyorum o kadar da az gibi gelmiyor bana. Elimde eşcinsel ilişkilere istinaden öyle demografik bir bilgi bütünü de yok. Çünkü doğru düzgün anlatamasam da, ne demek istediğimi daha iyi aktarmak istiyorum ve anlayacağınıza eminim. En basitinden yazının devamını okumanızdan önce hemen şu örneği vereyim. kornet uygulamasını bir çok kullanıcı biliyor ve kullanıyor. Bazı erkekler partner bulup işlerini gördükten sonra uygulamayı kaldırıyor veya üyeliklerini siliyor. Aynı davranış şekli diğer eşcinsel sohbet veya arkadaşlık uygulamalarında da benzerlik gösteriyor. AngelsTurkiye hariç… Ka’lıkk bebeğim.. 

  Bir üyeyle konuştuğumu ve onu engellediğimi hatırlıyorum. Ancak aynı kişi daha sonra hiç bir şey olmamış gibi başka bir hesapla ve aynı fotolarla bir daha karşıma çıkıyor ve benim kişilik haklarımı ve beğeni anlayışımı düşünmeden iğrenç bir yerlerinin resmiyle  ‘merhaba veya selam’ şeklinde mesaj atıyor. Bunu eminim ki çoğunuz fark etmiş veya deneyimlemiş olabilirsiniz. Burada kastım, bu durumdam duyduğum kişisel rahatsızlığım değil, bu yazımın temel kaynağı ve asıl sorunu da göz onunda bulunduracak olursak; Eşcinsel erkeklerin çok eşliliği tercih ettiği çıkarımına varmak mümkün mü? Devamı yazımızın gerisinde.  https://stories.angelsturkiye.com/escinsel-erkekler-evli-escinseller-cokeslilik/

  Reklam: Hatta daha özel ilişkiler konseptiyle kendi projemiz AngelsTurkiye gay arkadaşlık projesini de hayat geçirdik. Dilerseniz özellikle ülkemizde yaygın olan En iyi lgbt arkadaşlık sitelerinden bahsettiğimiz yazımıza veya hakkımızda sayfasına gidebilirsiniz. (Projemizle ilgili küçük bir tüyo vermek istiyoruz. İkinci paragrafta bahsettiğimiz bir üyenin profilini silip yeniden başka bir profil açarak karşınıza çıkma ihtimalini çok çok düşürmek için uğraştık ve daha adil bir platform oluşturduk. Bunu kullandıkça anlayacaksınız) Bu zihniyetle birlikte senin için oluşturduğumuz tamamen ücretsiz projemizi keşfet. Senin gibi düşünenlerin çok olduğu bir kitle olmak için uğraşıyoruz. 

 • Lubunya nedir? Lubunca nedir- Kısa cevap

  Lubunya nedir? Lubunca nedir- Kısa cevap

  Lubunya nedir? Tam olarak nasıl yazılır? Lubunca nedir? farklı söylenişi olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Örneğin lübunya, lübinya, labunya gibi. Hangisinin yanlış doğru olduğunu onaylayacak bir kurum yok 🙂 Avratlığa dair herşey bizce lubunyalıktır 🙂 Bu lubunyaların konuştuğu dil’in adı da lubuncadır. Lubunca nedir diye sorarlarsa lubunya dili dersin. Lubunya nedir diyenlere bu yazıyı göstet guzuuum 🙂 

  Full pasif avrat hasan gibi olmak da lubunyalıkdır, ki biz buna bir nebze simple’lık diyoruz, asil kadınsı haller de olmak da lubunyalıktır. Yani zırıl avrat hasan gibiysen simple’sın 🙂 Ay but gullüm. Ama hayatım dica gibi kuğu gibi süzülen bir lubunyaysan ozaman sen ka lubunyasın 🙂 

  E tabi gullüm yazı bir yana git gerçeğini oku lulu… Lubunya nedir? Labunya Lübinya Lülü – Lgbt arkadaşlık

  Eğer ful aktif erkeksen üstüne alınma aslanım sana demedik. Sen erkeksin gel aktifliğinle bir bak… Lubunyalar içeride 🙂 Yazının bahsi geçtiği linke git mobildeysen menüye tıkla sohbete git var ona tıkla. İllede lubunya nedir diye merak ediyorsan önce linktekş yazıyı oku sonra lubunyanı bulmak için keşfe çık 🙂