Eşcinsel erkeklerin aktif veya pasif çok eşli yaşamı

22.11.2021
205
Eşcinsel erkeklerin aktif veya pasif çok eşli yaşamı

Eşcinsel aşklar yok mu? Hani Instagram’da sürekli eşcinsel çiftlerin sevgi dolu karelerini paylaşıyorum o kadar da az gibi gelmiyor bana. Elimde eşcinsel ilişkilere istinaden öyle demografik bir bilgi bütünü de yok. Çünkü doğru düzgün anlatamasam da, ne demek istediğimi daha iyi aktarmak istiyorum ve anlayacağınıza eminim. En basitinden yazının devamını okumanızdan önce hemen şu örneği vereyim. kornet uygulamasını bir çok kullanıcı biliyor ve kullanıyor. Bazı erkekler partner bulup işlerini gördükten sonra uygulamayı kaldırıyor veya üyeliklerini siliyor. Aynı davranış şekli diğer eşcinsel sohbet veya arkadaşlık uygulamalarında da benzerlik gösteriyor. AngelsTurkiye hariç… Ka’lıkk bebeğim.. 

Bir üyeyle konuştuğumu ve onu engellediğimi hatırlıyorum. Ancak aynı kişi daha sonra hiç bir şey olmamış gibi başka bir hesapla ve aynı fotolarla bir daha karşıma çıkıyor ve benim kişilik haklarımı ve beğeni anlayışımı düşünmeden iğrenç bir yerlerinin resmiyle  ‘merhaba veya selam’ şeklinde mesaj atıyor. Bunu eminim ki çoğunuz fark etmiş veya deneyimlemiş olabilirsiniz. Burada kastım, bu durumdam duyduğum kişisel rahatsızlığım değil, bu yazımın temel kaynağı ve asıl sorunu da göz onunda bulunduracak olursak; Eşcinsel erkeklerin çok eşliliği tercih ettiği çıkarımına varmak mümkün mü? Devamı yazımızın gerisinde.  https://stories.angelsturkiye.com/escinsel-erkekler-evli-escinseller-cokeslilik/

Reklam: Hatta daha özel ilişkiler konseptiyle kendi projemiz AngelsTurkiye gay arkadaşlık projesini de hayat geçirdik. Dilerseniz özellikle ülkemizde yaygın olan En iyi lgbt arkadaşlık sitelerinden bahsettiğimiz yazımıza veya hakkımızda sayfasına gidebilirsiniz. (Projemizle ilgili küçük bir tüyo vermek istiyoruz. İkinci paragrafta bahsettiğimiz bir üyenin profilini silip yeniden başka bir profil açarak karşınıza çıkma ihtimalini çok çok düşürmek için uğraştık ve daha adil bir platform oluşturduk. Bunu kullandıkça anlayacaksınız) Bu zihniyetle birlikte senin için oluşturduğumuz tamamen ücretsiz projemizi keşfet. Senin gibi düşünenlerin çok olduğu bir kitle olmak için uğraşıyoruz. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.