Ana Sayfa

 • Zombi dizilerinde eşcinsel çiftler

  Zombi dizilerinde eşcinsel çiftler

  Zombi dizileri bilindiği üzere çok tutulan türler arasında. Heleki fear the walking dead ve klasik the walking dead dizilerinin her ikisi de zombi dizileri sektörüne adını yazdırmış iki en önemli seri. Bu arada the walking dead yeni sezonlarını 3 farklı isimle yeni sezonlar olarak ayrı ayrı yayınladı. Ana serideki baş karakterlerin çoğu için başrollerini kendilerinin üstlendiği bu serilerin her biri farklı şehirlerdeki hikayelere odaklanıyor. Bu detayları daha önceki konuyla alakalı gönderilerden birini düzenleyerek detaylı anmayacağım. Ve şimdi dizilerdeki eşcinsel sahneler ve eşcinsel çiftlerin öne çıkarıldığı sahnelerden bahsedelim.

  Eşcinsel çiftler de var

  Netflix’te içinde eşcinsel veya lezbiyen çiftlerin olduğu çok fazla dizi var. Hatta temanın eşcinsellikle alakası olmadığı diziler de bile bu karakterleri öne çıkarıyorlar. Örneğin the walking dead dizisinde birlikte yaşayan bir eşcinsel çift vardı. Sezon boyunca ilişkilerinin altı çizildi ama dünyanın sonu gelmiş ortam berbat ve her yerde zombiler varken bile eşcinsellik kadın erkek ilişkisi kadar normal. Video altta

  The walking dead dizisindeki Aaron ve Eric… Sezonun ilerleyen bölümlerinde Eric maalesef hayatını kaybedecek

  Fear the walking dead sekizinci sezonda Victor Strand ve yeni kocasını da görüyoruz. Ancak önceki sezonlarda Victor ‘ın başka bir erkek sevgilisi vardı. Altta eski kocası Thomas Abigail ve Victor Strand öpüşürken

  Yeni sezonda kendine Alman asıllı Frank isminde yeni bir koca bulmuş ve üstelik Klaus isimli bir de erkek çocukları var.

  Victor Strand ve Frank öpüşürken

  Yani gay bir aile figürü söz konusu. Fear the walking dead sekizinci sezonla müthiş bir giriş yapıyor ve zombi severleri ekran başına kitliyor. Dizi hakkında anlattıklarım alttaki linkteki diğer blogda

 • Aşk ateşten gömlek mi?

  Aşk ateşten gömlek mi?

  Kimi sevip kime aşık olacağıma ben karar veririm. Hatta karar bile vermem kendiliğinden olur. Hepimizin hayatına türlü insanlar girip, bu görüştüğümüz insanlardan çıkmaz mı sevdiğimiz veya aşık olduğumuz kişiler? A olmaz B olmaz C olmaz V olur

  Çünkü, A kişisi gelip geçicidir, B kişisi hafif duygusaldır ama bişiler eksiktir. C kişisi süreklidir ama sadece partnerdir… D kişisi falan fistan… E F G H İ K L M diye uzar liste. Ve gün gelir birinde dururuz! Çünkü hepimiz biliriz, anlarız bizi seveni. Öpüşünden sarılmasından bakışından. İnsan sevildiğini de sevilmediğini de hisseder. Ve nihayetinde ateş bacayı sarmıştır.

  Aşk mı aşksızlık mı?

  Ancak asıl mesele buradan sonra başlar. Aşk yokken özgürsün. Ancak aşk varsa iyidir güzeldir ama artık zihnen özgür değilsindir. Çünkü hiç bir aşk kusursuz değildir. Hatta aşk ateşten bir gömlektir. Canın yandıkça giyersin. Giydikçe daha çok seversin acıyı benimsersin.

  Yaptıklarına değil yapmadıklarına bakarsın. Sürekli onu düşünürsün… Aşık olduğun kişinin düşüncelerini gerçek anlamda bilmek istersin. Güvenmek ve güvenmemek arası çaresiz bir süreç başlar. Seni sevdiğini bilsen de yetinmezsin ve artık paranoyak düşünceler aklında kol gezer. Heleki hovarda bir geçmişi varsa sevdiğinin daha da şüpheyle dolup taşarsın. Ya kanarsa birinin salladığı kuyruğa? İçin içini yemeye başlar…

  Kimileri benim gibi telefonuna casus uygulamalar kurar ve şüphelerini doğrular. (E tabi burası benim çok özelim ve detayları vermiyorum. Casus uygulama hakkında bir yazı ekleyeceğim merak edenler için)

  Masallardan şarkılara imkansız bir kavram olarak lanse edilmez mi Aşk? Yar değil midir rüzgar görmemiş dal isteyen? Yar değil midir arı görmemiş bal isteyen?

 • Onsuz yaşayamayacağınız üç nesne nedir?

  Onsuz yaşayamayacağınız üç nesne nedir?

  Onsuz yaşayamayacağınız üç nesne nedir?

  Telefonum tabletim bilgisayarım. 🤣 Tabi ben direkt kısa cevap. Kür diyerekten. Bir adaya düşersen yanında olmasını istediğin üç nesne nedir diye sorsalardı bu üçünün de hiç bir anlamı olmazdı heralde. Ada’da internet ne gezer ki. İnternet olmadan da bunların hiç biri bir işe yaramaz tabi. Ayrıca adaya düşmek nasıl düşmek? Denizde batan gemiden düşsen ve diyelim ki telefonun tabletin su geçirmez ise bir nebze kurtulmana yardımı olur. E tabi kapsama alanı dışında kalırsan yine pek şansın yok. Uydu ile bağlantı kuran telefonlar da daha yeni yeni çıktı da! Şans bu ya adaya düşersin o da ise yaramaz ölür gidersin aç susuz… Ada yerinde dursun kuzum biz de oraya düşmeyelim.

  Yani zaten adaya düşmeyeceksek bu üçünden başka neyin anlamı kaldı ki? Hadi bilgisayar ve tableti de geçtik şu cep telefonu sevdamız bizi zaten ona öylesine köle etmiş durumda ki. Tuvalate bile onla giriyoruz. Yatağımızın hemen yanı başında onunla uyanıyor veya o bizi uyandırıyor. Hele ki özel ilişkiler sosyal medya uygulamaları vs derken daha neler neler hepsi de cep telefonuyla bağlantılı. Bence  çoğu insanın bu soruya vereceği cevapta telefon ilk üçe girer.

  Su ve yemek zaten büyük ihtimalle bu sorunun temel kapsamında değildir diye düşünüyorum. Bu yüzden soruyu nasıl anladığımızı biraz genişletsek belki kozmetik kremler, botoks yaptırmak veya Starbucks’ta arkadaşlarla lak lak yapmak cevabı veren de olacaktır. E tabi eğer lubunyaysanız muhtemelen similya ve similya bulma uygulamaları da onsuz yaşayamayacağınız üç nesne arasına girebilir. Peki similya bir nesne midir 🤣 onsuz yaşanmaz mı gerçekten? Ay bu rahibeler ne yapar acaba… Similya hoylar hoyu düşünsenize. Ayyy but madilik… Benim yakında lubunca sözlük sayfası hazırlamam gerekiyor sanırsam. Çünkü gittikçe daha gazla lubunca kullanmaya başlıyorum da. Lubunca nedir veya lubunya nedir soruları aklınıza geldiyse bu yazıdaki linkleri bir tıkırdatın derim.

  Hayatım işte herkesin onsuz yaşayamam dediği şey varsa iki yorum atabilirler özgürce… Or what ever… Bye 🤭

 • Kadere inanır mısınız?

  Kadere inanır mısınız?

  Kadere/kadere inanır mısınız?

  Kadere inanırım evet. Sen inanmıyor musun kız? Yoksa kadercilik mi oynuyorsun? Ay bu Dailypromts gerçekten adama but denyolaştıran sorularla dolup taşıyor. Ama ben sevooouuurrum 🤣

  Kader ve keder arasında bağlantı kurabilenlerden misin? Ben bir harften başka bir değişiklik göremiyorum. Ama yine de kaderimiz de keder varsa yapacak birşey yok mu? Kederli kaderimize razı mı olmalıyız? Yoksa kaderi değiştirmek mümkün mü? Kaderi değiştirmek mümkünse kaderimde ‘kaderimi değiştireceğim de’ yazıyor mu? Kader ilahi bir program mı yani? O halde keder dolu kaderimizi hacklesek mi hacklemesek mi?

  Hey diğer blog sitemizde yazdığımız şu ilginç yazıya da bir bak 🤭👇

 • İnternetten kazanç sağlamak içerik ve SEO bütünüyle mümkün

  İnternetten kazanç sağlamak içerik ve SEO bütünüyle mümkün

  İnternetten kazanç sağlamak içerik üretimi, Seo ve reklamcılıkla olasıdır. Ancak bu kazanç seçeceğiniz kategoriye göre değişiklik gösterir. İnternet demek İnternet sitesi demektir. Bu yüzden blog veya web siteleri mantığını öncelikli olarak iyi anlamak gerekiyor.

  Blog yazarak para kazanmak isteyenler seo çalışmalarına az da olsa hakim olmalı. Çünkü bu sektör artık çoğunlukla ajansların ve dev markaların elinde. Eğer “yazarak kazanın” anahtar kelimeleriyle arama yaparsanız bu ajanslara ulaşabilirsiniz. Bu ajansların çoğu SEO odaklı içerik üreticilerini öncelikli olarak tercih ederler. İnternetten kazanç sağlamak için bu ajanslarla çalışıp seo odaklı içerikler üretip yazı başı para kazanırsınız.

  SEO odaklı içerik üretmek önemlidir çünkü para kazanmanın yolu tam da bu algoritma üzerine kurulu. Zira bütün seo çalışmaları, ve internetten para kazanma yöntemleri bu algoritmanın eleğinden geçer. Yani belli bir anahtar kelimede sıralama almış olmak gerekiyor. Böylece söz konusu anahtar kelimede bir trafik elde edersiniz ve reklam gösterimlerinden para kazanırsınız. Ayrıca anahtar kelimelerin tıklama ve gösterim başı kazançlarında iniş çıkış ve değişkenler söz konusu. Yani tek başına SEO uyumlu içerik üretmek yeterli değil. Para kazandıran kelimeleri araştırıp buna yönelik güncel kalmak da gerekebiliyor. Tabi burası işin en zor ve en profesyonel kısmı. Bu açıdan bakınca seo zor bir süreçler bütünüdür.

  Seo hem kolay ve de zordur

  Diğer internet sitelerinde sitenizden veya hizmetlerinizden haber veren veya görünürlük sağlamak için yapılan iyileştirme çalışmalarının tümüne birden Seo denir. Bu çalışmaları yapan büyük şirketler olduğu gibi, kişisel olarak çalışanlar da mevcuttur.

  Denebilirki, SEO, yazı içlerinde belli anahtar kelimeye link vererek arama motoruna ‘linki yükselt’ komutu vermektir. Ancak profesyonel açıdan bakınca linki verdiğiniz veya linki veren sitelerin her ikisi de önemlidir. Çöp içerik, veya az içerik olan sitelerden link almayın daha iyi. Çünkü umut ettiğiniz sıralamayı alamaz hatta geriye gidersiniz. İnternetten kazanç sağlamak için arama motoru optimizasyonunda zaman içinde uzmanlaşmak gerek.

  Reklam kestirme bir SEO hizmeti ve İnternetten kazanç sağlama yoludur

  Evet reklam da aslında bir tür SEO çalışmasıdır. Çünkü reklamınızı yüzlerce farklı sitelerde direkt olarak gösterirler. Mesala şöyle bir fiziksel bir benzetme ile başlayalım. Örneğin siz bir iş yeri açtınız. Her şeyiniz yerli yerinde ve yeni olduğunuz için sesinizi duyurmanız ve reklam yapmanız gerekir. Ne yaparsınız? Hemen reklam şirketleri vesaire gibi isminizi tanıtacak yerlerle temasa geçersiniz.

  Bütçenize veya kurduğunuz iş yerinin veya hizmetin büyüklüğüne göre reklamın sınırı yok! Caddelerde billboard’larda reklamınız bile reklam verebilirsiniz. Dış mekan reklamlarını çoğu yerde görüyoruz zaten. İnternette açtığınız site veya blog için de dış mekan reklamları verebilirsiniz.

  İnsanların sitenize reklamlarla ulaşıp ziyaretçi sayınızın artması, iş yerinizin reklamlarla gelen müşteri ve çalan telefonlarının artmasına benzer. Kald ki fiziksel iş yerleri de, sanal ortamda SEO çalışması ile görünürlük kazanma çabası içindedir.

  Sonuç olarak fiziksel iş yeriniz için de, veya web siteniz için de hem internette hem de sokaklarda reklam satın alabilirsiniz. Ancak hem dış mekan reklamların, hemde İnternet reklamlarının maliyetleri çok yüksektir. Bunun yanı sıra Seo (yani iyi sitelerden alınan makale içi linkleme) görece daha ucuz bir reklam yöntemidir. Hatta en akıllıca olan reklam türüdür. Neden mi ? Kullanılan tekniklere, harcadığınız paraya ve yapılan çalışma esnasında girilen içeriğin kalitesine ve büyüklüğüne göre de arama motorlarında görülme olasılığınız yükselir.

  Reklam bazında düşünüce internette gezmek, sokaklarda gezmeye bazı açılardan benzeyebilir, çünkü çoğu internet sayfasında görsel reklamlara denk geliriz. Sokaktaki reklam panoları da mantıken aynıdır. Ancak sokaktaki dev bir reklam billboard’u daha etkili sonuçlar verebilir. Reklam taktiği ve reklam seçimi kendi içinde ayrı bir hikaye.

  Alakalı yazı: https://stories.angelsturkiye.com/reklamlar-ihtiyactan-mi-reklamdan-mi/

  Söz konusu internet ve Seo olduğunda durumlar çok farklıdır. Çünkü sizi görenlere hitap etmek ayrı bir durum, sizi yada ürününüzü arayanın size ulaşması apayrı bir durumdur. Bu bağlamda internet reklamcılığı ve seo iç içe girmiş kavramlardır.

  Değişim internetle başladı

  Hemen burada bir parantez açıp şunu hatırlatmak istiyorum. İnternetten önce, farklı arama bulma yöntemleri kullanılırdı. Örneğin çilingir veya tesisatçı gerektiğinde, etrafta tanıdık birileri yada bir yerlerden elimize geçmiş bir kartvizit yoksa, firma rehberleri veya altın rehber gibi kitapçıklara başvururduk. Bir konuyu, birini veya farklı bilgi türlerini de kütüphanelerdeki yüzlerce ansiklopedilerden araştırırdık. Bütün kaynak ve bilgi fiziksel ortam ve yazılı belgelerdeydi.

  Ancak günümüzde durum böyle değil. Artık internet var ve neredeyse her şey orada bulunabiliyor. Yazılı kaynakların ne kadarı internet ortamında olduğuna dair net bir cevap yok, lakin ne kadar insanın internet ortamında olduğu ortalama olarak biliniyor. E hal böyle olunca internet ortamındaki bilgi akışı da birilerinin kontrolü altına giriyor ve kuralları onlar yazıyor.

  En büyük kural yazıcı ise Google her sorduğunuza cevap verebilen insanların aradıklarını bulmasını sağlayan yapay zekalı bir arama motorudur. Yani artık kim ne arıyorsa, Google, Bing, Yahoo, Yandex, Msn ve benzeri arama motorlarını kullanıyor. Zaten SEO dediğimiz hikayenin kendisi arama motorlarının çıkışından sonra devreye girmiş. Yani Seo çalışmalarıyla bu arama motorlarında fark edilmek için işimizi, ürünümüzü, websitemizi veya bloğumuzu üst sıralara getirmek isteriz. İlk sıralara gelmek için uygulanan bir çok yöntem vardır. (Makale tanıtım, backlink, footer link, banner reklam vs gibi) bu yöntemlerin uygulanmasına da Seo çalışması denir. Ancak siz SEO yapıyorsanız ya reklam geliri elde ediyor yada ürün satıyorsunuzdur. Bu yüzden yazılı içerik kazancınızı doğrudan etkiler.

  İnternetten kazanç sağlamak için yazılı içerik

  İnternetten kazanç sağlamak
  İnternetten kazanç sağlamak

  Yazı yazarak kazanmak işin en önemli kısmını oluşturuyor. Çünkü temelde yazılı, güncel içerik yoksa yeteri kadar güçlü bir seo çalışması uygulanamaz. Yazılı özgün içeriğin önemi tartışma götürmez derecede önemlidir. Şimdi yazmak bu kadar önemliyken, bu önemli olayı da bir sektör haline getiren siteler bile ortaya çıktı. ”Yazarak kazanın” kelime öbeklerine odaklı seo çalışmaları bile yapılmış. Bu çok akıllıca bir yöntem elbette! Bu yöntem sayesinde Google’in dikkatini çekmek için çok büyük ölçekte özgün ve orijinal içeriğe ulaşan bu firmalar, yazılar için yazarlara değişik oranlarda ödemeler yaparlar. Yazarların ürettiği bu içerikleri ihtiyaç duyan şirketlere satarlar ve her bir yazı için farklı miktarlarda fiyat biçerler.

  Bu fiyat biçme genellikle şirketle iletişimde olan kişilerle konuşup anlaşılarak talep üzerine oluşturulur. Örneğin x firması herhangi bir başlığı hedef alan 1000 kelimelik bir yazı ister. Ajans yetkilisi de bunun için bir anlaşma hazırlar ve şirket bünyesindeki yazarlardan buna yönelik kaliteli bir yazı oluşturmasını ister. İş bitiminde ajans bu yazıyı söz konusu şirkete gönderir ve ödemeyi fatura eder.

  Neden Yazmak Gerekiyor?

  Seo yöntemlerinden en önemlisi yazılı içerik diyoruz evet. Ama yazmış olmak için yazmakla faydalı olmak için yazmak aynı şeyler değil. İçeriğinizin ne olacağına, ne yazacağınıza hangi kitleye hitap edeceğinize zaten en başta karar vermeniz gerekiyor. Çünkü alakasız içeriklerin sitenize çokta fazla bir katkısı olmayacaktır. Örneğin, çok kitap okuyan birisiniz ve kitaplardan bahseden bir bloğunuz olduğunu farz edelim. Bu bloğunuzda evcil hayvanlarla ilgili bir yazı yazarak öne çıkmayı beklemeyin. Çünkü birileri Google’da evcil hayvanlarla alakalı bir kelime araştırdığında bu kelimler sizin yazınızın içinde olsa dahi Google önceliği evcil hayvanlardan genel olarak daha çok bahseden diğer siteyi referans gösterecektir. Sizin yazınız daha etkili ve zengin olsa bile genel olarak kitaplardan bahsettiğiniz için, evcil hayvanlarla alakalı bir aramada çok gerilerde kalırsınız. Bu yüzden kitaplarla ilgili kelime aramalarında önde olacağınızı bilerek davranın. Ama evcil hayvanlarla alakalı bir yazi yazmaktan da çekinmenize gerek yok.

  Bu yazıda internetten kazanç sağlamanın yollarından biri olan içerik ve seo çalışmlarının öneminden bahsetmeye çalıştım. Eğer konuyla alakalı çok bilginiz yoksa, blog yazarak para kazanmak konusunu başından sonuna kadar detaylı olarak alltaki yazıda değerlendirdim.

 • Tam zamanlı blogger olmak istiyorum

  Tam zamanlı blogger olmak istiyorum

  Hayalinizdeki iş hangisi?

  Hayalimdeki iş tüm samimiyetimle söylüyorum ki bir m zamanlı blogger olmak. Ama maalesef gerek blog ismi gerekse de hedef kitlemiz açısından çok dar bir kitle olduğu için işin full time blogger olmak kısmına henüz tam olarak gelebilmiş değilim. Yani evet blogger olmak ve bundan para kazanmak istiyorum bu doğru. Ancak bahsettiğim üzere hedef kitle ve trafik yoğunluğunu göz önünde bulundurunca bu blog sitemden dev paralar kazanma ihtimalim maalesef o kadar yüksek değil. Aslında tek ben değil benim gibi binlerce bireysel blogger, sanıldığı gibi yüksek bütçeler kazanmıyorlar.

  Çünkü websitelerinden ciddi reklam kazancı elde eden blog veya haber siteleri yüzlerce yazar ve editörlerle çalışıyor. O siteler de genel kesme hitap eden dev siteler. Bu yüzden ben de bu blog sitemin konseptine Uygun olan Lgbt içerikler ve bir de reklamını yaptığımız gay sohbet ve arkadaşlık sitesi projenizin tanıtımı ve tâbi keyfimin estiği türde içerikler paylaşıyorum. Yani evet blogger olmak istiyorum ancak konseptle sınırlı olduğum ve kazanç ihtimali düşük olduğu için gerekçemi anlatıyorum. Keza herşeye rağmen bu blog sitemde de yeterince özgün içeriklere ulaşmanız mümkün elbette.

  Tam zamanlı blogger olmak demek, günün 8 ila 10 saati bilgisayar başında içerik üretimi gerektirir. Bunu sağlasam bile beklenen rakamları kazanmak hem bu hemde diğer blog sitelerim için pek mümkün görünmüyor. Ancak bir gün ne olacağını tam olarak bilemem ve tüm bloglarımdan az da olsa bir kazanç elde ettiğimi belirteyim. Yani günde 1 dolar bile kazanmıyorum ama bazı bazı 1 dolar kazandığım da oluyor. Diyelim ki günde 3 dolar kazanıyorum bu da toplamda 100 dolar civarı bir para eder… Bununla yaşamak mümkün mül? Okuduğunuz dönemdeki dolar kuruna göre hesaplayın işte. Ben özellikle dolar bazlı kazanç belirttim çünkü Türk lirası kazancımı belirtseydim muhtemelen bir iki yıl sonra rakamda tutarsızlık olurdu. Kaldı ki günde üç dolar kazanıyorsanız muhtemelen iyi bir içerik yapısına sahip olan bir blogunuz var demektir.

  Para kazanmak için başlamamıştım

  Dedim ya gelecekte ne olur belli olmaz diye… Başlangıçta para dahi kazanmıyordum. Bu para kazanma özelliği sonradan vesile oldu… Ama az da olsa kazanç insanı motive ediyor. İçerik ve konsept meselesinden ötürü diğer ana blog sitemi biraz daha geniş kategorili tuttum ve orada daha fazla kategori de daha fazla içerik üretmeye özen gösteriyorum. Yan bloglarımda ürettiğim içerikler çoğunlukla ana proje bloğumdaki içerikleri öne çıkarmak içindi aman sonradan hepsi de kendi içinde farklı blog sitelerine dönüştü. Ama tekrardan söylüyorum gerçekten para kazanma fikriyle başlamadım ve zaten kazandığım paralar da çok komik rakamlar. Çay kahve veya hosting parası diyelim….

  Asıl olay şu ki ben yazı yazmayı seviyorum. Yazı yazmanın kişisel gelişimime de ciddi katkıları olduğu düşüncesindeyim. Toplamda kaç kelime yazmışımdır diye düşünüyorum bazen. Muhtemelen 1 milyondan fazla kelime yazmışımdır… Belki daha da fazla…

  Neyse işte bugünkü WordPress günlük sorusuna bu blog sitemden cevap verdim. Ancak siz blogger olmak ne demek bunu daha iyi anlamak isterseniz blog yazarak para kazanma olayını anlamanız gerekir. Linkteki yazıda ana blogumda bu konuyu etraflıca ele almaya çalıştım. Blog içerikleri üretip yazı yazarak para kazanmak isterseniz tüm detaylar orada.

 • Gay Sohbet: Eşcinsel Erkeklerle Tanışma ve Sohbet Etme

  Gay Sohbet: Eşcinsel Erkeklerle Tanışma ve Sohbet Etme

  Gay sohbet, eşcinsel erkeklerle tanışmak, sohbet etmek ve arkadaşlık kurmak için kullanılan bir terimdir. Gay sohbet, çevrimiçi veya çevrimdışı olabilir. Çevrimiçi gay sohbet, web siteleri, uygulamalar, sosyal medya platformları veya oyunlar gibi dijital ortamlarda gerçekleşir. Çevrimdışı gay sohbet, barlar, kulüpler, kafeler, kitapçılar, parklar veya diğer kamusal alanlar gibi fiziksel ortamlarda gerçekleşir.

  Gay sohbetin amacı, eşcinsel erkeklerin kendilerini ifade etmelerine, cinsel yönelimlerini keşfetmelerine, benzer ilgi alanlarına sahip insanlarla bağlantı kurmalarına, romantik veya cinsel partnerler bulmalarına veya sadece eğlenmelerine olanak sağlamaktır. Gay sohbet, eşcinsel erkeklerin toplumda karşılaştıkları önyargı, ayrımcılık, baskı veya yalnızlık gibi zorlukları aşmalarına da yardımcı olabilir.

  Gay sohbetin faydaları ve riskleri

  Gay sohbetin birçok faydası vardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Gay sohbet, eşcinsel erkeklerin kendilerine güvenmelerini, kimliklerini kabul etmelerini ve gurur duymalarını sağlar.
  • Gay sohbet, eşcinsel erkeklerin çeşitli kültürlerden, yaşlardan, mesleklerden ve deneyimlerden insanlarla tanışmalarına ve öğrenmelerine imkan verir.
  • Gay sohbet, eşcinsel erkeklerin destek, tavsiye, dayanışma veya arkadaşlık bulmalarına yardımcı olur.
  • Gay sohbet, eşcinsel erkeklerin potansiyel partnerlerle flört etmelerine, romantizm yaşamalarına veya cinsel tatmin elde etmelerine olanak tanır.
  • Gay sohbet, eşcinsel erkeklerin eğlenmelerine, stres atmalarına, rahatlamalarına veya hayal kurmalarına izin verir.

  Gay sohbetin bazı riskleri de vardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Gay sohbet, eşcinsel erkeklerin sahte, yalan, dolandırıcı veya tehlikeli insanlarla karşılaşmalarına neden olabilir.
  • Gay sohbet, eşcinsel erkeklerin kişisel bilgilerinin, fotoğraflarının, videolarının veya konumlarının kötüye kullanılmasına veya ifşa edilmesine maruz kalmasına yol açabilir.
  • Gay sohbet, eşcinsel erkeklerin cinsel yolla bulaşan hastalıklara, tacize, şiddete, ayrımcılığa veya nefrete uğramasına sebep olabilir.
  • Gay sohbet, eşcinsel erkeklerin bağımlılık, yalnızlık, depresyon, kaygı, suçluluk veya utanç gibi olumsuz duygular yaşamasına neden olabilir.

  Gay sohbet nasıl optimize edilir?

  Gay sohbetin faydalarından yararlanmak ve risklerinden kaçınmak için, eşcinsel erkeklerin gay sohbeti optimize etmeleri gerekir. Gay sohbeti optimize etmek için, eşcinsel erkeklerin şu ipuçlarını takip etmeleri önerilir:

  • Gay sohbet için güvenilir, kaliteli ve uygun platformlar seçin. Platformun gizlilik, güvenlik, moderasyon ve müşteri hizmetleri gibi özelliklerine dikkat edin. Platformun kullanıcı sayısı, profilleri, yorumları ve derecelendirmeleri gibi faktörleri de göz önünde bulundurun. Platformun sizin ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve tercihlerinize uygun olduğundan emin olun.
  • Gay sohbet için etkili, dürüst ve ilgi çekici bir profil oluşturun. Profilinizde kendinizden, ilgi alanlarınızdan, aradığınız kişi veya ilişki türünden bahsedin. Profilinizde gerçek, net ve güncel fotoğraflarınızı kullanın. Profilinizde yalan söylemeyin, abartmayın veya yanıltmayın. Profilinizde kişisel bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi veya finansal bilgilerinizi paylaşmayın.
  • Gay sohbet için saygılı, nazik ve açık fikirli bir tutum sergileyin. Sohbet ettiğiniz kişilere karşı kibar, samimi ve ilgili olun. Sohbet ettiğiniz kişilere karşı hakaret, küfür, taciz, tehdit veya ayrımcılık içeren mesajlar göndermeyin. Sohbet ettiğiniz kişilere karşı saygı duyun, anlayış gösterin ve sınırlarına riayet edin. Sohbet ettiğiniz kişilere karşı kendinizi ifade edin, fikirlerinizi paylaşın ve geri bildirim alın.
  • Gay sohbet için akıllı, güvenli ve sorumlu bir şekilde davranın. Sohbet ettiğiniz kişilerin kimliklerini, niyetlerini ve güvenilirliklerini doğrulayın. Sohbet ettiğiniz kişilerle kişisel bilgilerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı veya konumunuzu paylaşmadan önce iyi düşünün. Sohbet ettiğiniz kişilerle buluşmadan önce yeterli bilgi edinin, güvenli bir yer seçin, arkadaşlarınıza veya ailenize haber verin ve korunma önlemleri alın. Sohbet ettiğiniz kişilerle buluşurken veya ilişki kurarken kendinize, sağlığınıza ve mutluluğunuza dikkat edin.

  Gay sohbet, eşcinsel erkekler için keyifli, faydalı ve tatmin edici bir deneyim olabilir. Ancak, gay sohbetin de bazı zorlukları ve tehlikeleri vardır. Bu nedenle, eşcinsel erkeklerin gay sohbeti optimize etmek için yukarıda verilen ipuçlarını uygulamaları önemlidir. Böylece, gay sohbetin sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilir ve olası risklerden korunabilirler.

  Gay sohbet bu kadar önemliyken ve bu anahtar kelimede en tepelerde olmanın sizin ve bizim için avantajlarına değindiğimiz şu konuya mutlaka bak

 • Travestimsi bir yazı

  Travestimsi bir yazı

  Adının kullanılmasını istemeyen bir arkadaşımız bakın neler söylüyor.

  Kendi kendine sordu, kendi kendine cevapladı, birazda biz sorduk.

  Travesti nedir biliyor musunuz?

  (A man wearing in drag, wearing womanly things is being travesty) yani kadın gibi giyinen bir erkek. Olduuuu gözlerim doldu… Ne de çok şey biliyon ya

  Travestimsi goygoylar

  Kaç kere travesti gördün?

  Bir travestinin ne olduğunu anlamak için kaç kez görmüş olmak lazım?

  Travesti misin sen ?

  Kamile bak yaa… Ulan ne travestisi ne işin var trolarla olm sende mi travesti olacaksın?
  hayrola olum dalga mı geçiyon…

  Bak lan şuna bak off bu ne seksi am…a k..ym.

  Bu travesti mi lan? Böyle travesti mi olur lan manita gibi!

  Gelmeyin lan bir daha buraya, sizi istemiyoruz bu mahallede. Travesti misiniz? uzaydan mı geldiniz? ŞşŞŞŞT BAĞIRMA LAN. Matematiğin yok mu senin 😂 o ne demek şimdi?

  Matematiksel travesti nasıl olunur?

  travesti + travesti = 2 travesti (travesti artı travesti eşittir iki travesti)

  2 x travesti = 2 travesti (yani 2 kere travesti eşittir iki travesti 🙂

  gördünüz mü değişen bir şey yok 🙂 Travesti yine travestidir. Aaa bak işte böylede travesti olunuyormuş.

  Felsefi travesti

  Peki felsefi travesti de oluna bilir mi ? elbette… olunabilir. Bak şimdi; Düşünüyorum öyleyse travestiyim:) ulan Rene Descartes travestimiydi? Yok değildi 🙂 ozamn bu işler diğer dillerde de olabiliyor mu ? Bu iş derken ne demek istediniz pardon? neyse hadi kes…

  Hadi birde ingilizce travesti olda görek.”I think therefore I am travesty” Latincesi de benden olsun “cogito ergo sum travesty. Sen yeterki iste her dilde her şekilde travesti olunabilir.

  Dilbilgisisel açıdan travesti

  Peki dil bilgisel açıdan travesti olabilir misin ? elbette olabilirim neden olunmasın ki! İsim ve fiil çekimlerini bilen herkes olabilir 😂

  Örneğin;

  Travestiyim
  Travestisin
  Travesti
  Travestiyiz
  Travestisiniz
  Travestiler.

  Travestiler transfobik midir?

  Vallahi 5 parmağın 5’i bir değildir. Transfobik olabilir, homofobik olabilir. İnsan yani bu, kimin ne fobik olacağını kim bilebilir. Fobiler vardır kobiler vardır, koliler vardır vardırda vardır… Gizli eşcinsel olmak gibi bişi işte transfobik olmak.

  Tarihi travesti

  Tarihi anlamda travesti olabilir misin ? Evet kısmen!

  Örneğin;

  Osmanlı travestisi
  Bizans travestisi
  Roma travestisi
  İstanbul travestisi
  konstantinopolis travestisi
  travesti istanbul

  Şehirlere göre travesti

  Adana Travesti, Adıyaman Travesti, Alanya Travesti, Amasya Travesti, Ankara travesti, Antalya Travesti, Antalya Travesti, Aydın Travesti, Balıkesir Travesti, Bodrum Travesti, Bolu Travesti, Bursa Travesti, Bursa Travesti, Çanakkale Travesti, Çorum Travesti, Denizli Travesti, Diyarbakır Travesti, Edirne Travesti, Eskişehir Travesti, Fethiye Travesti, Gaziantep Travesti, Genel, Hatay Travesti, Isparta Travesti, istanbul Travesti, izmir travesti, izmit travesti, Karabük Travesti, Kastamonu Travesti, Kayseri Travesti, Konya Travesti, Malatya Travesti, Manisa Travesti, Mardin Travesti, Mersin Travesti, Muğla Travesti, Ordu Travesti, Osmaniye Travesti, Sakarya Travesti, Samsun Travesti 😂 kür ama

  izmirin kızları güzeldir, peki ya izmir travestileri ?

  Toplum travestileri seviyor mu?
  Bence asıl problem insanların travesti anlayışı değil. Travestileri neden sevmesinler ki. Travesti demek sadece sex demek değil.
  Ya sen bi dur bakim… Neden sürekli travesti diyorsun ?
  Ben sen erkeksin diye adının önüne ”erkek” bilmem kim yada ”kadın” bilmem kim diyor muyum ?

  Ay kes ayol madilik yaparım ha şimdi bırak travesti demeyi… Ben kendimi kadın olarak görüyorum sen bana istediğin kadar travesti de. Tamam ok anlaştık bir daha travesti demeyeceğim.
  Travesti, travesti, travesti…travestiiiiiii, yeter yaaa illede travesti mi diyeceksıiniz adamı delirtmeyin yaa…

  Son kez soruyorum sen gerçekten travesti nedir biliyor musun?

  Travesti nedir Transseksüel nedir – Yüzde yüz gerçek detaylar

 • Yağmurda yürümek ve faydaları

  Yağmurda yürümek ve faydaları

  Yağmurda yürümenin faydaları

  Yağmurda yürümenin bazı potansiyel faydaları şunlar olabilir:

  1. Rahatlatıcı Etki: Yağmurlu hava, birçok insan için rahatlatıcı bir atmosfer yaratabilir, stresi azaltabilir.

  2. Temiz Hava: Yağmur, havadaki kirleri temizleyerek daha temiz bir hava ortamı oluşturabilir.

  3. Cildin Nemlenmesi: Yağmur, cildinizi doğal bir şekilde nemlendirerek kuruluğu önleyebilir.

  4. Sessizlik ve Huzur: Yağmurun sakin sesi, birçok kişi için huzur verici bir deneyim sunabilir.

  Ancak, yağmurda yürümenin aynı zamanda pratik zorlukları da beraberinde getirebileceğini unutmamak önemlidir. Islak zemin kaygan olabilir ve dışarıda uzun süre kalmak, soğuk hava şartlarına maruz kalmak gibi olumsuz etkileri de göz önünde bulundurmalısınız.

 • LGBT+ Bağlantıları ve Modern Dönemdeki Gay Tanışma Uygulamaları

  LGBT+ Bağlantıları ve Modern Dönemdeki Gay Tanışma Uygulamaları

  LGBT+ topluluğu, dijital çağın getirdiği olanaklarla birlikte online platformlarda güçlü bir varlık sergilemekte. Bu bağlamda, gay tanışma uygulamaları, bireylerin benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle bağlantı kurmalarını sağlayarak topluluk içindeki sosyal ilişkileri güçlendirmektedir. Bu makalede, LGBT+ bağlantılarının şekillenmesindeki önemli bir araç olan gay tanışma uygulamalarını basit başlıklarla kabaca inceleyeceğiz.

  Gay LGBT+ Tanışma Uygulamalarının Çeşitliliği

  LGBT+ topluluğunun geniş çapta bir çeşitliliğe sahip olması, farklı ilgi alanlarına ve tercihlere sahip bireylerin bir araya gelmesini zorlaştırabilir. Bu noktada, çeşitli gay tanışma uygulamaları devreye girer. Grindr, Tinder, Gabile SmTurk ve Türkiye’den yükselişe geçen ve gay erkeklerin yükselen yıldızı AngelsTurkiye gibi uygulamalar, farklı özellikleri ve kullanıcı tabanları ile topluluğa hitap eder. Her bir uygulamanın kendine özgü bir atmosferi ve amacı bulunmaktadır, bu da kullanıcılara kişisel tercihlerine uygun bir platform seçme özgürlüğü tanır.

  Topluluk Odaklı Uygulamalar

  LGBT+ bireyler için özel olarak tasarlanmış uygulamalar, kullanıcılara sadece potansiyel partnerlerle değil, aynı zamanda topluluklarıyla da bağlantı kurma şansı sunar. Bu uygulamalar, etkinlikler, sohbet odaları ve topluluk forumları gibi özelliklerle bireyleri bir araya getirerek güçlü bir destek sistemi oluşturur.

  Güvenlik ve Gizlilik

  Güvenlik ve gizlilik, gay tanışma uygulamalarının merkezinde yer alır. Bu uygulamalar, kullanıcı verilerini korumak ve gizliliği sağlamak için çeşitli önlemler alır. İki faktörlü kimlik doğrulama, gizli fotoğraf albümleri gibi özellikler, kullanıcıların kendilerini güvende hissetmelerini sağlar.

  Çeşitli İlişki Türleri

  Gay tanışma uygulamaları, flört, arkadaşlık ve ciddi ilişkiler gibi farklı ilişki türlerine odaklanarak kullanıcılarına geniş bir yelpazede seçenek sunar. Bu çeşitlilik, bireylerin isteklerine uygun kişilerle bağlantı kurmalarını kolaylaştırır.

  Bağlantı ve Topluluk Katılımı

  Gay tanışma uygulamaları, kullanıcıları arasında bağlantı kurma süreçlerini hızlandırır ve topluluk içinde etkileşimi teşvik eder. Kullanıcı profilleri, ortak ilgi alanlarını vurgular ve bu da benzer düşünen bireyler arasında bağlantıların güçlenmesine olanak tanır. Aynı zamanda, etkinlik duyuruları ve topluluk etkinlikleri gibi özellikler, kullanıcıların çevrimiçi platformlar üzerinden birbirleriyle tanışmalarını kolaylaştırır.

  Olumlu Deneyimler ve Başarı Hikayeleri

  Gay tanışma uygulamaları, birçok bireyin olumlu deneyimlere sahip olduğu platformlar olarak öne çıkar. Başarı hikayeleri, uygulamaların gerçek bağlantılar kurma konusundaki etkisini vurgular. Kullanıcıların paylaştığı olumlu deneyimler, bu uygulamaların sadece flört amaçlı değil, aynı zamanda anlamlı ilişkilerin temelini oluşturduğunu gösterir.

  Zorluklar ve Çözüm Yaklaşımları

  Her ne kadar gay tanışma uygulamaları olumlu deneyimlere katkıda bulunsa da, bazen zorluklarla da karşılaşabilirler. Bu zorluklar arasında topluluk içindeki ayrımcılık ve taciz gibi konular yer alabilir. Ancak, uygulamalar bu sorunlarla mücadele etmek için çeşitli önlemler almıştır. Kullanıcı raporlama mekanizmaları ve güvenlik politikaları, olumsuz deneyimleri en aza indirme amacı taşır.

  Topluluğun Geleceği ve Uygulamaların Evrimi

  LGBT+ topluluğunun dinamik yapısı, gay tanışma uygulamalarının sürekli olarak evrilmelerini gerektirir. Bu uygulamaların gelecekte daha fazla çeşitlilik sunması, topluluğun değişen ihtiyaçlarına uyum sağlaması ve daha kapsamlı destek sistemleri oluşturması beklenir.

  Gay tanışma uygulamaları

  Gay tanışma uygulamaları, LGBT+ bireyler için sosyal bağlantılara ve destek sistemlerine ulaşmada önemli bir araçtır. Bu uygulamalar, topluluğun çeşitli ihtiyaçlarına cevap verirken güvenli ve kapsayıcı bir ortam sağlamak için sürekli çaba sarf etmektedir. LGBT+ bireylerin bu uygulamalardan sağladıkları olumlu deneyimler, bu platformların topluluğun bir araya gelmesine, bağlantılar kurmasına ve destek bulmasına katkıda bulunduğunu göstermektedir.

  Angels Türkiye gay tanışma uygulaması sana daha iyisini sunmak için gittikçe büyüyor Hadi alttaki ş,nklerden uygulama mağazalarından indir

  Google play : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.angelsturkiye.com.app&rdid=com


  Apple store: https://apps.apple.com/tr/app/angelsturkiye/id1388149249