Arkadaşlık sitelerinde çıplaklık anlayışı ve uygun profiller

01.07.2021
Arkadaşlık sitelerinde çıplaklık anlayışı ve uygun profiller

Arkadaşlık sitelerinde çıplaklık anlayışı kısaca kurallara uygun ve yetişkin içerik barındırmayan profil içeriğine sahip olmanız gerektiğini Vurgular. Google Adsense reklam reklam ortaklığıyla çalışan arkadaşlık siteleri genel olarak Google’ın görsel politikalarıyla sınırlıdır. Bu, sınırlama görsellerin çıplaklığından ziyade saldırgan çıplaklık içerip içermediğini kapsıyor. Bu ucu açık bir tanımlama olduğu için gerçek hayattan çok önemli şu detaylar anlamayı kolaylaştırıyor.

Kurallar diyorki; (kabaca)

1- Eğer bu resmi çocukların yanında açmanda bir sakınca yoksa

2- Eğer bu resmi ailenle birlikteyken açmanda sakıncası yoksa

Ozaman reklamlar yayınlanır.

Adsense reklam politikası

Aile veya çocuk tanımının veya kastın ne olduğunu, bizimle tartışmalarına gerek yok dimi? Hani kendinizi de yormayın bir zahmet. Şöyle foto atarsam ne olur böyle foto atarsam ne olur, ya şu olursa, ya bu olursa soruları sormayın… Size kalmış yani… Adamalar diyor ki; Sınırlar bu! Bu konuda anlaşırsak işte orada reklam gösteririz. Ama kuralları ihlal ediyorsan orada reklam göstermeyiz diyor 🙂 E tabi bu kabaca bir genelleme olsa da diğer belli başlı parametreleri de söz konusu. Hani silah, kumar vs. bunlar da yasak. O açıdan… Neyse… bizi ilgilendiren sitenin kitlesinden ötürü, çıplaklık oluyor 🙂 O yüzden konuya dönüyorum.

Arkadaşlık sitelerinde çıplaklık anlayışı ve çıplaklık örnekleri

Arkadaşlık sitelerinde çıplaklık anlayışı

Deniz kenarındaki şortlu resminiz çıplaklık değildir. Ancak iç çamaşırıyla, verdiğiniz pozlar çıplaklık sınıfındadır. Diyelim ki deniz kenarındasınız. Yanınızda şort yok. Altınızda, beyaz klasik külot veya o anda orada gideri olabilecek bir külot var altınızda. Ve bulunduğunuz yer bir halk plajı. O sırada iç çamaşırınıza göre denize girebilmeniz norm olabilir. Ve o anda iç çamaşırınız sizin için kapanma unsuru olmak için yeterli ise sakıncası da olmayabilir.

Deniz kenarındaki tutum ve duruşunuzdan farklı olarak iç çamaşırıyla verdiğiniz pozlar, cinselliği çağrıştıran fotoğraflar ise, reklam gösterimini durdururlar. Kişisel açıdan baktığınızda herhangi bir zararı olmasa da projenin geleceğini temsil eden bu davranışları göz önünde bulundurmak takdirinize kalmıştır.

Saldırgan / şiddetli çıplaklık ne demek?

Poponuzun, geneli veya en hassas bölgelerinin saldırgan düzeyde, normal duruşunuzdan farklı olarak teşhir edercesine gösterilmesi şiddetli çıplaklıktır. Aynı şiddet penisinizin her türlü gösterimi için geçerlidir. Artistik poz verme veya çıplaklığın sanat olduğu detaylar kesinlikle karıştırılmamalı. Keza bunu ölçecek otorite biz olmadığımız için muhteşem artistik çıplaklığınızı paylaşmanıza izin veremiyoruz 🙂

Neremi göstermeliyim?

Yani bu da bir soru evet. Nereni göstermen gerektiğini bilmiyor olabilirsin. Belki çıplaklığın normal karşılandığı uzak bir kabile kültürüyle büyümüş olabilirsin. Örneğin çok büyük penisli erkeklerin, penislerini göstererek yaşadığı bi kabilenin kültürünü almışsanız o zaman nerenizi göstermeniz gerektiğiyle ilgili bir fikre ihtiyacınız olabilir. O kabilede erkeklerin penislerinin bu şekilde göstermesi kültürlerinin bir parçası. Kabilenin videosu görmek istersen burada. O kabileden olsan da o sunumu burada yapmana izin vermiyorlar 🙂 Vücudunuzun ahlak kurallarını incitmeyen, sınırları zorlamayan ve sizi temsil eden tüm resimlerini paylaşabilirsiniz.

Cinsel görsel şiddete maruz kalmanızı istemiyoruz.

Değerli kullanıcılarımız, harika bir profil oluşturduğunuz ve halen bizimle olduğunuz için teşekkürler. Bilmenizi isteriz ki burada hiç bir şekilde herkese açık ‘cinsel görsel’ şiddete maruz kalmanızı istemiyoruz. Burada hem sizler hem de ziyaretçiler için cinsellik odaklı görsellerden uzak (porn free) güvenli bir topluluk oluşturmak, sizlerin de çok daha güven içinde olması demektir. Elbette özel akışınıza asla müdahale edilmez. Kendi özgür iradenizle herkese açık veya sınırlı gönderiler ile yüzde yüz güvenli bir paylaşım ağı oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey özel akışınız için özel arkadaşlık istekleri göndermeniz. Bu sınırlama, site üyeleri ile aranızda hiç bir engel değil; Aksine, sizi koruyan bir bariyerdir.

Herkese açık gönderiler üzerinde yetkimiz olsa da duvarınızdaki sınırlı paylaşımlarınızı siz ve izin verdikleriniz dışında kimse göremez. Bu Facebook’tan alışık olduğunuz ayrıcalıklı bir özelliktir. Size gelen arkadaşlık istekleri özel akışınıza ve dolayısıyla özel resimlerinize açılan kilit roldür. Biri size arkadaşlık isteği gönderdiği an varsa her iki taraf da birbirinin özel resimlerini görebilir. Böylece, arkadaş olmadıklarınızla da istemediğiniz bir görsel şiddete maruz kalmazsınız. Burada kendinizi özel hissetmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Her konuda moderatörlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. https://lgbtarkadaslik.com/yetiskin-icerikli-gorseller-revacta/

YAZAR BİLGİSİ
Merhaba, blogumuza yazar olarak katılmak ve içerik göndermek için kayıt olmanız yeterli. Veya başka soruların varsa angelsturkiye@outlook.com adresimizden iletişime geç. ;)
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Translate »