Firuz Ağa gay hamamı Cihangir semti

15.02.2021

Taksim Cihangir Firuzağa Gay Hamamı

Firuz Ağa gay hamamı nerede

Firuz Ağa gay hamamı taksim cihangir semtinde ancak açık adres için için Google’a sorabilirsiniz. O her şeyi bilir:) Taksimden yürüyerek yokuş aşağı inin. Lubunyalık iç güdünüze güvenin. Ayaklarınız orayı içgüdüsel olarak bulur dermişim. Resimlere ve videolara bakın. Sokaklar mistik, egzotik ve kendine has bir aurası var. Mutlaka yürüyerek gidin derim.

Firuz Ağa hamamında masaj

Firuz Ağa hamamında masaj kese ve köpük hizmeti veriliyor. Genel olarak personel, müşteri kitlesinin çoğunluğunun eşcinsel olduğunu bilir. Birileri buranın namını duymamışsa ve eşcinsel değilse tesadüfen gelmiştir. Tüm ayrıntılara maalesef giremeyeceğim ama İçeride alenen rahatsız edici eşcinsel aktiviteler söz konusu değil. Ancak ne zaman gittiğinize, kimin orada olduğuna göre bu durum da değişiklik bekleyin :). Resmi olarak bir eşcinsel hamamı değilse de, eşcinsel hamamı olduğunu LGBT camiasında bilmeyen pek azdır.

Firuz Ağa giriş ücretleri (fiyat) Hamam açık mı ?

Firuz Ağa hamamı şu an pandemiden ötürü açık mı bilmiyorum, ancak açık olsa bile muhtemelen sınırlı sayıda müşteri alarak hizmet verdiklerini tahmin ediyorum. Google’dan işletmenin telefon numarasına ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Gidiş yolu ve hamam içi resimler galeride. Mutlaka bakınız. 😉

Hamama giriş ücreti son gittiğimde 50 tl idi.

Masaj servisi yağlı masaj olup 30 dakika için 50 tl ödüyorsunuz.

Kese köpük ücreti ise 30 veya 40 TL civarında tam hatırlamıyorum.

Fiyatlarda pandemiden ötürü değişim olduysa bilmiyorum.

Firuz Ağa hamamı kaça kadar açık?

Firuz Ağa hamamı sabah kaçta açılıyor hiç bakmadım ama gece 23:30’a kadar açık. Hamamın kaça kadar açık olduğu bilgisinde, yine pandeminden ötürü değişiklikler söz konusu. Lütfen iletişime geçiniz.

Ayrıca yine bu semtte yaklaşık 4 5 tane farklı eşcinsel friendly (eşcinsellere açık) hamam ve saunalar var. Özellikle Cihangir bölgesinde yaşayan gay erkeklerin büyük bir çoğunluğunun bildiği ve müşterilerinin genelde değişik yaş gruplarından ve eşcinsel erkeklerden ibaret olan bölgedeki diğer bir kaç gay hamamından biri Firuzağa hamamı. Zaten ben de Firuz Ağa hamamına gidiyordum.😅 Firuzağa hamamında sohbet edecek birilerini bulmak an meselesi. Eğer yalnızlık çekiyorsanız bu ve benzeri hamamlara giderek diğer gaylarla sohbet edebilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Ancak yaz aşkı gibi hamam arkadaşı sohbeti de genelde orada bitiyor. Ama hiç belli olmaz, aşkın da arkadaşlığında nerede karşımıza çıkacağı hiç belli olmaz. Aşağıda daha önce bir kaç farklı gidişimden çektiğim fotoğraflar. Lütfen bu yazıda olmasını istediğiniz bir kaç cümle veya fotoğraf varsa yorum veya eposta ile iletiniz.

Shortly in English About Firuz ağa Gay Hamam

Considering you might be, a tourist, a foreigner or any kind of stranger 🙂 in İstanbul, I wrote a short story which I thought you should know

If you like to read an English introductory about hamams and hamam culture in Turkey pls refer to the following link GAY HAMAM AND HAMAM CULTURE IN TURKEY

Inside the hamam and the pictures I took from the area (when ı was on the way to Firuzağa) are in the gallery below

Firuzağa hamamı ve sokağı

 

YAZAR BİLGİSİ
Merhaba, blogumuza yazar olarak katılmak ve içerik göndermek için kayıt olmanız yeterli. Veya başka soruların varsa angelsturkiye@outlook.com adresimizden iletişime geç. ;)
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Translate »