LGBT Uygulamalar – Google Play’de En Renkliler

03.01.2019
LGBT Uygulamalar – Google Play’de En Renkliler

Lgbt uygulamalar ile telefonlarınız rengarenk 🙂 Haydi lülü Lgbt uygulamalarına göz atalım. Lgbt kelimesi bildiğiniz üzere Lezbiyen gay biseksüel ve trans kelimelerinin kısaltması. Gittikçe daha bilindik bir tanım olan Lgbt kısaltması artık Google vb arama motorlarında da sıklıkla aranan kelimelerden. Dolayısıyla Lgbt içerikli blog veya sitelerin sayısı ve görünürlüğünde de bir artış söz konusu. Hal böyleyken Google Play uygulama mağazasındaki Lgbt uygulamalar sayısında da artış olması kaçınılmaz.

Özellikle yetişkinler için var olan arkadaşlık siteleri uygulamaları dışında çok renkli uygulamalarda söz konusu. Ancak bu paylaşımda sizlere arkadaşlık siteleri uygulamalarından değil de daha ilginç olan ve Lgbt ruhu taşıyan, birbirinden renkli ve yararlı uygulamaları tanıtmak fena olmaz diye düşündük. Ayrıca klavyeler, Gökkuşağının renklerinden oluşan çeşitli kamera efektleri, mobil cihaz arka plan resimleri, Lgbt zil sesleri, lgbt temalı video uygulamaları vb onlarca ilginç uygulamayı keşfetmek sadece bir aramaya bakar. Senin için tek tek nerde ne var diye baktık ve en iyisi olduğunu düşündüklerimizden bir kaç tanesini bu paylaşımda bir araya getirdik. (6 nisan 2020 güncelleme: uygulamaların bazıları Google Playden kaldırılmış veya sesli ve görsel içeriklerin linkleri erişilemez durumda)

Google Play’de uygulama mağazasındaki en renkli en ilginç LGBT uygulamalar

Pride Klavye Lgbt uygulamalar (uygulama puanı 4.4)

Gördüğünüz üzere Lgbt ruhunu sonuna kadar taşıyan ve gökkuşağı renklerinden oluşmuş şık bir klavye uygulaması. Buradan Google Play mağazasından indirebilirsiniz. Klavye varsayılan olarak İngilizce geliyor. Ancak neredeyse tüm diller için bir dil paketi indirmek mümkün ve bunu ilk kurulum sırasında size sunulan seçeneklerden değiştirebilirsiniz.. Böylece uygulama tamamen Türkçe olur. Dilerseniz ayarlardan başka klavye görselleri veya lgbt efektleri seçebilirsiniz. Lgbt ruhunu taşıyan ücretsiz güzel bir klavye uygulaması isteyenler bunu mutlaka denemeli.

Lgbt walpapers Rainbow (uygulama puanı 4.3)

Google Playde göze ilk çarpan uygulamalardan bir tanesi de Full Hd olrak telefonunuza indirebileceğiz onlarca duvar kağıdını içinde barındıran duvar kağıdı uygulamalardan bazıları.

Google Play de 4.3 puanla Lgbt walpapers uygulamasını buradan indirebilirsin. Uygulama çok basit bir arayüze sahip. Tüm görselleri yüksek çözünürlükte indirebilir sosyal medya hesabınızda aynı kalitede paylaşabilirsiniz. Sosyal medya hesabınızda daha profesyonel görseller payalşarak ilgi odağı olabilirsin 😉 Görsellerin bu uygulamadan başka yerde olmayan iyi bir görsel arşivi olduğu söylense de denemek gerekir. Alttaki video LGBT Wallpaper uygulmasının Google Playdeki resmi introsu (tanıtım videosu) ve son derece başarılı olmuş. İyi bir müzik seçimi

Pride Rainbow Live Wallpaper (uygulama puanı 4.6)

Google Play mağazasındaki diğer bir duvar kağıdı uygulaması da 4.3 puanla Rainbow Live Wallpaper. Bu uygulama sayesinde eşcinsel işaret ve veya sembolleri içeren arka plan görselleri indirebilirsin. Üstelik hareketli arka plan efektleriyle çok daha ilgi çekici ve tamamen kişiselleştirebilir ayrıntılı özelliklerle geliyor. Uygulama mağazadan kaldırılmış.

Rainbow Wallpaper (uygulama puanı 4.3)

Bir diğer derece almış uygulamardan birisi de Rainbow walpaper. Uygulamanın mağaza puanı 4.6. Yani bu iyi bir puan. I-phone X ekran görsellerini andıran çok tonlu duvar kağıdı uygulamaları ilginiziçi çekiyorsa bu tam size göre. Yine yüksek çözünürlükte indirebileceğiniz Rainbow Wallpaper uygulaması internet bağlantısı gerektirmiyor. Bu uygulama için bir avantaj olsa da görsel veri arşivi varsayılan olarak fazla olmayabilir. İnternete bağlı olmak muhtemelen daha fazla resimler anlamına gelebilir. Ekranınıza uygun hale getirebilmek için tüm deyatlar mevcut. Direk indirme bağlantısı burada (uygulama reklam içeriyor)

Rainbow Flag LWP (LGBT Pride) (3 boyutlu) (uygulama puanı 4.4)

Google play mağaza puanı 4.4 olan bu uygulama ile özellikle Gökkuşağı bayrakları indirebilirsiniz. Dokular ve görselleri son derece iyi olan bu uygulama Lgbt kutlamalarına birbirinden güzel 3 boyutlu derin görsellerle katkısını sunuyor. Görseller kaliteli ve tabiki bu uygulamada reklam içeriyor. 

Dilerseniz kendi görsellerinizi ekleyerek 3 boyutlu Lgbt bayrakları ile süsleyebiliyorsunuz. Bunun için ayarlardan ‘custom photo’ yani kişiselleştirilmiş fotoğraflar özelliğini etkinleştirmeniz gerekiyor. Uygulama bağlatısı burada

Lonely Wallpaper (Yalnızlık acısı içinde olanları depreştirecek türden) (uygulama puanı 4.7)

Uygulamanın başlığındanda anlaşıldığı üzere bu uygulama özellikle yalnız ve yalnızlık içinde acı çekenlerin duygularını ifade edebilmeleri için bir birinden seçmece sözler içeriyor. Yani instagramda ki bir söz sayfası gibi. Uygulamanın Lgbt ile bir alakası yok sadece başlık ilginç olduğu için seçtim. Hani bizlerde genelde yalnız olduğumuz için iyi gider diye düşündüm. Dilerseniz sözlerin olduğu siyah görselleri bir önceki 3 boyutlu uygulama ile süsleyebilir ve bir lgbt ilişkisi oluşturabilirsiniz. 😉 Maalesef sözler Türkçe değil. Açıklama kısmında da açık açık belirtilmiş acıya istinaden tüm ayrıntılar. Böyle acı verici duvar kağıdı uygulaması mı olur diyorsanız? Lgbt’nin gökkuşağı tonlarıyla renklendirmeye ne dersiniz? uygulama linki burada

Lgbt gökkuşağı efektli kamera uygulamaları

Googkle play mağazasında çektiğiniz fotoğraflara gökkuşağı efektleri ekleyebileceğiniz kamera filtresi uygulamaları

Rainbow Selfie Camera – Sticker & Photo Editor (uygulama puanı 4.0)

Bu gökkuşağı efekti programı mağazadaki iyi efekt veren uygulamalardan br tanesi. Ayrıca fotoğraflarınızın üzerine çıkartma (sitcker) ekleyebilirsiniz. Photoğraflara ince ayarlara kadar efektler uygulamak mümkün. Ve ilginç efektleriyle muhteşem görüntüler elde etmek mümkün. Mağazada bahsedilen temel özelliklerinden bazıları aşağıdaki gibidir (orjinalden çevirilmiştir) uygulamayı buradan (uygulama artık markette yok) indirebilirsiniz.

💝 Gökkuşağı ışık sızıntısı

🍐 Gökkuşağı kamera filtresi

🍇 Gökkuşağı kamera

🍋 Gökkuşağı Filtresi

🌈 Gökkuşağı  efektleri ile farklı editleme seçenekleri

💎 Gökkuşağı dokuları ekleme

diğer özellikler

✨ Özellikler

✥ Kamera filtresi 8 farklı özel efekt sunuyors, 7 renk gökkuşağı, 20 şık filtre

✥ 37 kaliteli gerçek zamanlı gökkuşağı filtresi 

✥ Eşzamanlı düzenleme araçları (Kontrast, ışık dengesi, and satürasyon

✥ 24 gökkuşağu rüyası ışığı ve gölgelendirme efektleri

✥ Gerçek gökkuşağı efektiyle klasik fotoğraflar çekme

✥ Varolan galeri arşivinizden seçtiğiniz fotoğrafları düzenleme

Super Rainbow Camera (uygulama puanı 4.7)

Fotoğraflarınıza doğadan hayat katmak ister misiniz? Bu uygulama bunu sizin için kolaylıkla yapabiliyor. Fotoğraflarınıza gökkuşağını ve güneşin ışık hüzmelerini ekleyin. Super rainbow uygulaması yapay ekeftler yerine fotoğraflarınıza gökkuşağı, gökyüzü renkleri, pencere ışığı, güneş ışığı, ve prizma yansıması efektlerini kolayca uygulayabiliyor. Fotoğraflarınıza anlam katmak için doğadan gelen efektler de bu uygulamada. Bar efekt, güneş ışığı, kar efekti ve kiraz çiçekleriyle, arşivinizden veya kamerayla çektiğiniz muhteşem fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Uygulama diğer çok daha ayrıntılı filterelerede sahip. Bu en iyilerden birisi diyebiliriz. Keza uygulama mağazasındaki puanı da bir hayli yüksek. Buradan (uygulama artık yok) direk indirebilirsiniz

En ilginç olanı da bu 😎😍👌👈

RIZE – LGBT+ Wallpapers, Ringtones & Videos (uygulama puanı 4.1)

İşte ilginç mi ilginç bir uygulama daha. Lgbt duvar kağıtları alışık olduklarımızdan ama lgbt zil seslerine ne demeli? Bomba demeli. İnanılmaz eğlenceli lgbt zil sesleri istiyorsanız işte size muhteşem bir uygulama. Uygulamayı kullanabilmek için kayıt olmanız gerekiyor. Uygulama bünyesinde bir çok birbirinden güzel görseller, zil sesleri ve en en iyisi de LGBT temalı animasyon filmler. Film arşivlerini biraz geliştirmeleri gerekiyor ancak uygulama hiç te fena değil. Özellikle zil sesleri çok eğlenceli çok komik olanlar var. Gay olduğunu hayrkıran bir zil sesi arıyordunuz da bulamıyorduysanız işte size harika bir uygulama. 😅 Ancak bu uygulama marketten kaldırılmış. Altta bir kaç tane uygulamadan indirdiğim duvar kağıtları, bir iki youtube videosu ve zil seslerinden bir örnek. Mutlaka dinleyin çok seveceksiniz.

Son olarak özellikle günümüzde artış gösteren lgbt arkadaşlık uygulamalrından bir tanesi de, yeni nesil özellikleriyle lgbt uygulaması AngelsTurkiye Google Playden indirilebilir durumda. Özellikle daha ciddi ilişki arayışında olanlar için tasarlanan proje yerli bir lgbt girişimi… Mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Sevgilerle

LGBT Uygulamalar
LGBT Uygulamalar
LGBT Uygulamalar
LGBT Uygulamalar
LGBT Uygulamalar
YAZAR BİLGİSİ
Merhaba, blogumuza yazar olarak katılmak ve içerik göndermek için kayıt olmanız yeterli. Veya başka soruların varsa angelsturkiye@outlook.com adresimizden iletişime geç. ;)
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Translate »