Arkadaşlık siteleri gecelik partner arayanların yeri mi

19.09.2021
229
Arkadaşlık siteleri gecelik partner arayanların yeri mi

Arkadaşlık sitelerine en çok rağbet gösteren erkekler olmasına rağmen bu denge günümüzde geçmiştekiyle neredeyse aynı. Ancak bu arkadaşlık sitelerinde az sayıda bayan üye olduğu anlamına gelmez. Bayan üyelerde genelde isim yapmış sitelere üye olmayı tercih ediyor.

Tek gecelik partner arayanların yeri mi?

Arkadaşlık siteleri için genel olarak tek gecelik partner arayanların yeridir diye bir izlenim var. Aslında bunun böyle olduğu falan yok ama gene algı böyle. Algı böyle olmasına rağmen arkadaşlık siteleri çok popüler yerler. İşin garibi öyle direk seks partneri bulunacak yerler olmamasına rağmen çoğu insan bu siteleri değerlendirmeye devam ediyor. Demek ki bu siteler sadece seks partneri bulmak için değil. Hani insanlar bir yandan aşkı da arıyor. Fakat hem ön yargı hem de gerçekler aynı yerde çakışınca bu defa insanlar aşkın aranması gereken yerin arkadaşlık siteleri olup olmaması gerektiği konusunda şüpheleniyor. Çünkü gerçekten tek gecelik seks partneri arayanlarda uzun süreli aşk arayanlarda arkadaşlık siteleri ile kendilerini ifade ediyorlar. 

Seks partneri aramak ayıp mı?

Evet seks partneri aramak ayıp. Ancak bu fikir boyutunda böyle. İnsanlar sonuç olarak bazen ilişkilere başlıyorlar ama aslında sadece seks partneri olup daha sonra ayrılıyorlar. E tabi bu başka parametreleri de beraberinde düşündürüyor. Burada mesele uyum çünkü. Uyum içinde olduğunuz birini bulmak zordur. Hem ten uyumu hem zihin uyumunu yakalamak gerçekten zor. Yani olay aslında tek gecelik ilişki niyetiyle başlasa da, başlamasa da sadece tek gecelik ilişki olarak kalabiliyor. Veya tek gecelik ilişki olarak başlayan bir ilişki bazen uzun süreli ilişkiye ve hatta evliliğe kadar gidiyor.

Arkadaşlık sitelerinde tanışanların hikayesi  gerçek mi?

Aslında bu hikayelerin gerçek olmamak için hiç bir sebepi yok. Neden gerçek olmasın ki ? Yukarıda da bahsettiğim gibi insanlar bir araya gelince sürecin devamının nasıl olacağı başka parametreleri beraberinde getiriyor. Yani zaten arkadaşlık sitelerinde tanışma hikayeleri her nekadar reklam gibi gözükse de aslında gerçek olan bir şeyin reklamı. O kadar insanın bir arada olup ta bu kalabalıktan bir evlilik çıkması da istatistiksel açıdan zaten beklentiler arasında. Bir adaya 50 bin kadın 50 bin erkek koyarsanız mutlaka birileri evlenir veya bazıları tek gecelik seks partneri olarak sonlanır değil mi ? 🙂 

Fuck buddy nedir?

Fuck buddy: becermek anlamına gelen fuck ve arkadaş anlamına gelen buddy kelimelerinin birleşimidir. Yani seks arkadaşı fuck buddy oluyor. İnsanların birbirlerine fuck buddy olarak bakması anormal değil. Çünkü cinsellik insanın doğasında var. Ancak fuck buddy aramanın sonu yok. Erkeklere kalsalar her gece başka fuck buddy’e hayır demezler. Padişahların zamanında neden 30 40 tane kadını vardı sanıyorsunuz?
Erkeğe gücü verirseniz iradesi bu yönde hüküm verir. Padişahların bu kadar çok kadına sahip olması o dönemler sadece onlara özgü bir normdu. Norm diyorum çünkü bu norm yüzlerce yıl böyle sürüp gitti. Şimdiki erkekler avrattan it gibi korkar 🙂 ikinci bir kadını almaya zaten yasalar da müsaade etmez. Devletten önce hükümet gibi karıları vardır. Erkeklerin karılarına bazen hükümet demelerinin sebebi de budur 🙂 Neyse kız boş muhabbeti boş verin. Bu yazının devamı niteliğinde olan alttaki şu yazıya mutla bakın çünkü tüm detaylar orada değerlendirilmiş. https://stories.angelsturkiye.com/arkadaslik-siteleri-ile-aski-bulmak/
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.