Kameralı gay sohbet sitesi – Tadını çıkar

01.10.2021
401
Kameralı gay sohbet sitesi  – Tadını çıkar

Kameralı gay sohbet ve arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye

Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye Kameralı sohbetin tadını çıkar diye yapıldı

Kameralı gay sohbet sitesi AngelsTurkiye, daha modern ve görece güvenli bir platform. Her yazımızda belirtiyoruz ve yine belirtmek istiyoruz. Aşkı bulmak senin gibi düşünen insanların, yani senin gibi aşk arayışında olan insanların bir arada olduğu yerde çok daha muhtemel bir olasılıktır. Bu açıklama, elbette aşkı AngelsTurkiye gay sohbet platformunda bulacağının garantisi değil. Ancak biz sizinle aynı zihniyette olup eşcinsel topluluğunun bir parçasıyız. Özellikle Türkiye’de eşcinsel ilişkilerin ve dolayısıyla eşcinsel birlikteliklerin toplumsal vb sebeplerden ötürü, hala gizli kapaklı, duvarlar ardına sığdırıldığı gerçeğinin de farkındayız. Ancak iletişimde kalacağın iyi bir yazılım ve pratik bir mesajlaşma platformundan çok daha fazlasını sunan Gay sohbet ve arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye bir çok açıdan tamamen özgür olabileceğin bir sohbet, arkadaşlık ve hatta temel düzeyde oyunlar oynayabileceğin ilginç sanal bir dünya ve artırılmış gerçeklik gibi yazılım teknolojilerini de bünyesinde barındırır.

AngelsTurkiye gay sohbet sitesi diğerlerinden neden farklı?

AngelsTurkiye platformunun diğer bir çok gay sohbet ve arkadaşlık sitesinden daha farklı bir kullanıma sahip olduğunun altını çizmek isteriz. Tek bir üyelik ile sitedeki tüm modüllere ve çok daha fazlasına erişmeniz mümkün. Ancak aşk arayışının ciddiyet gerektirdiğini lütfen aklınızda tutun! Bu bağlamda tüm üyelerimizin üyeliklerini etkinleştirmeleri gerekmektedir. Etkinleştirmeyen üyelikler 24 saatten sonra silinir.

Aşk için aynı zihniyette olan bir toplulukta şansını dene

Öncelikle bilmenizi isteriz ki; Sitemize üye olmak isteyen herkese açık bir platform olarak kalabilmek istiyoruz. Ancak kimsenin kalıcı ve veya ciddi bir aşk arayışı içinde olmaları için zorlayamaz, dayatamaz ve aksi düşünenlere engel olamayız. Ancak aldığımız etkinleştirme önlemi ile sitemizde kalıcı olmak isteyenleri ayırt etmemiz de gerekli bir önlemdi! Böylece sitemizde kalıcı olmak isteyenlerle kısa süreli şansını denemek isteyenleri birbirinden ayırt etmek çok daha kolay oldu. Yani kısaca gay sohbet ve arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye herkese açık, ancak tüm üyelerin profillerini etkinleştirmeleri gerekmektedir. projemizin son derece basit, sade ve muhteşem mobil uyumlu ara yüzü ile arayış çok anlamlı ve kolay. Doğru kişinin ne zaman geleceği asla belli olmaz biliyoruz, bu yüzden elini sallayanın girdiği bir yer olma lüksünden çıktık ve basit profil etkinleştirmeyi zorunlu hale getirdik. Bize katıl ve insanlara haber ver! Burası aşkı bulman için yapıldı ve özgür ol kendin ol sloganıyla yola çıktı. Tamam ama aşk bambaşka bir mesele ve söyleyecek daha çok şey var. Çünkü aşkın cinsiyeti yoktur. 

AngelsTurkiye kameralı Gay sohbet sitesinde üye sayısı artıyor

Ülkemizdeki toplumsal baskı vb sebeplerden ötürü bir çok eşcinsel erkek ve LGBT bireyler bu tarz gay sohbet vb arkadaşlık sitelerine üye olurken temkinli davranmaktadır. Elbette temkinli olmakta da haklılar. Keza Eşcinsellik sadece ülkemizde değil dünyanın bir çok gelişmiş ülkesinde bile halen bir tabu ve neredeyse eşcinsel evliliklerin bile serbest olduğu ülkelerde gizli kalmak isteyen eşcinsel bireyler söz konusudur. Bu bağlamda henüz çok yeni olan projelerin çok büyük bir kitleye ulaşması ciddi bir zaman meselesidir. Kullanıcılarımızın bir çoğunun profilleri etkinleştirmedikleri için silinmesine rağmen, sohbet edebileceğiniz kadar yeterli üye sayısına ulaştığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Ciddi önlemler alıyor olmamıza rağmen bu sayıya ulaşmak bizim için başarı olduğu gibi sizin için aşkı bulma yolculuğunuzda olasılıkların artması demektir. Şişme üye sayısından oluşan bir topluluk olmak istemiyoruz.

Değerli ziyaretçimiz ve kullanıcılarımızın bilmesini istiyoruz ki; ülkemizde bir çok arkadaşlık sitesi ve özellikle gay sohbet ve tanışma platformları, sitelerine sadece bir kere üye olup bir daha hiç bir zaman geri dönmeyen kullanıcıları bile üye sayılarını temsil eden bir rakam olarak deklare ederler. Ancak bu kesinlikle doğru değildir. 1 milyon üyenin olduğu bir arkadaşlık sitesinin belki sadece yüz bini sürekli etkin olarak sınıflandırabileceğimiz bir kitleden ibaretken, geri kalan dokuz yüz bin kişi neredeyse ayda yılda bir giren veya bir üyelikten sonra bir daha hiç gelmeyen üye sayılarından ibarettir ve tamamen şişme bir rakamdır. Biz böylesi şişme bir rakama ulaşmayı tercih etmiyoruz. Keza oluşturmak istediğimiz sadece boş kalabalık değil, daha ciddi düşünen bir zihniyettir ve bu imkansız değildir.

Birbirinden ilginç modüller ile aşkı daha ilginç bir yerde ara

Gay sohbet sitelerinin diğerlerine kıyasen hem görsel açıdan hem de özellikler açısından çok daha özgür ve çok daha ilginç bir platform.

3 boyutlu sanal odaları keşfet

AngelsTurkiye gay sohbet platformu diğerlerinden çok daha farklı özelliklere sahip. Çok uzun yıllardan bu yana geliştirilen arttırılmış gerçeklik yazılımın entegre edildiği gay sohbet platformu fazlasıyla değişik ve ilginç bir özellik olabilir. Ancak kalabalık arttığında ortamın çok daha eğlenceli olacağını biliyoruz. Aşkı ciddiyetle arayan birini sitemizin tüm özelliklerini kullanmasını istiyoruz. 3 boyutlu odalarda gezerken sohbet edebilirsin. Ve her ortamdaki kullanıcıların sayısı da odayla birlikte değişiklik gösterecektir. Kimin hangi 3 boyutlu odada bulacağını kendin keşfet. 

İşte sanal odalardan sadece bir kaçından bir kaç kare 

AngelsTurkiye kameralı gay sohbet – Görüntülü görüşme özelliği sana göre

Yazılım mühendislerimiz diğer üyelerle dilersen görüntülü görüşebilmeni bile mümkün kıldılar. Türkiye’deki diğer gay sohbet platformlarından farklı olarak AngelsTurkiye sunduğu görüntülü görüşme özelliğiyle de çok farklı bir yer olmayı planlıyor. Diğer bir çok ilginç özelliklerin yanısıra en iddalı özelliklerden biri olan kameralı görüşme, kameralı gay arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye platformunda. Sen aşkı bul diye her ayrıntıyı düşünüldü. AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık. sitesinde aşkı bulman dileğiyle. 

Soru şikayet ve önerilerini Moderatörlerimize iletebilir bilmemiz gereken tüm ayrıntılarla alakalı bizi bilgilendirebilirsin. Kameralı gay sohbet ortamı hakkında çok daha ayrıntılı bilgi linkte

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.