Travestilere giden her erkek eşcinsel midir? Travesti nedir?

           


Günümüzde insanlar daha bir alışkın Travesti olgusuna (en azından bazı bölgelerde). Galiba eskiye göre daha çok sayıda olması insanları daha aşina hale getiriyor. İnsanların bir şeylere olan ilgisi azlık çoklukla orantılı olarak değişir mi bilemem, sonuç olarak sorumuz şu: Travestilerle birlikte olan erkekler eşcinsel midir? Ben kendi yorumumu yazmadan önce bu konuyla alakalı genel kanıya değinmek istiyorum. (Emin olmamakla birlikte) tıbbı otoriteler tarafından da kabul edilen kanı şöyle: İçinde gizli eşcinsellik olan erkeklerin travestiye gittikleri söyleniyor.  

Gizli eşcinsel derken eşcinselliğinin farkında olmayan erkeklerimi kastediyorlar? Yoksa eşcinselliğini saklamak zorunda olanlarımı kastediyorlar? Tam da burada söyleyecek bir şeylerim var; Bu kanıya biraz katılıyorum toplumda eşcinsel olduğunun farkında olmayan insanlar var..ki bu apayrı bir tartışma konusudur . Ama ”gizli eşcinsellik” farklı, ”eşcinselliğinin farkında olmamak” farklı bir konudur. Zira biri farkında ancak gizlidir ama eşcinseldir, diğeri de sadece farkında değildir ve sonuç olarak kendine göre eşcinsel değildir. Farkında olmayan birine neye göre eşcinsel denir bilemem, ki konumuzda eşcinselliğinin farkında olmayanlar değil . Zaten bu kitleyi oluşturan farkında olanlardır.

Yazının devamı telif hakları sebebiyle güncellenmiştir. Lütfen yazının tümünü görmek için Bağlanmış linke tıkla… Sevgilerle

               Lütfen yazının devamı için buraya gidin

Travestilere giden her erkek eşcinsel midir? Travesti nedir?

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress.com.

Up ↑

Lgbt arkadaşlık sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d blogcu bunu beğendi: