Gay sohbet sitesi arayanlar için

05.08.2021
325
Gay sohbet sitesi arayanlar için

Gay sohbet sitesi projemiz AngelsTurkiye sosyal medya kanalları: Blogger, Tumblr, Twitter, Pinterest, Facebook, WordPress, Flickr gibi hesaplar başta olmak üzere, bilindik bilinmedik bir çok micro blog ve sosyal medya ağlarında görünürlük sağlamaya çalışarak 10 bin üye sayısına doğru ilerliyor. Dev reklam bütçeleri için henüz kazanç sağlamadığımız projemiz Google reklam ortaklığınca onaylı tek Türk gay sohbet sitesidir. 

Gay sohbet sitesi AngelsTurkiye: Gay sohbet sitesi Angelturkiye özellikleriyle gay sohbet siteleri arasında ayrıcalıklı bir tasarıma ve özelliklere sahip. Yani biz öyle sanıyoruz  Öyle olması için çabaladık da… Ayrıca ciddi ilişki konseptini benimsediğimiz projemize katılan üyelerin çoğunluğu bu yaklaşımımızı gerçekten sevdi. 

Hangi gay sohbet sitesi?

Gay sohbet kelime çiftini arattığınızda karşınıza çıkan kalsik chat siteri artık rağbet görmüyor. Ancak çok büyü bir çopunluk bu scriptlerdan başka alternatif olmadığı için mecburen bu basit scriptleri deniyor. Oysaki bu scriptler iletişimde hiç iyi değil. Evet hiç bir bilgi dahi girmeden girilen bu sohbet ortamlarını seven de var. Ancak bu kişilerin büyük çoğunluğu gerçekten goy goy peşinde olan ve akşama kadar bu sitelerde lak lak yapan tiplerden ibaret…  Bu kullanıcılar bizim hedef kitlemiz arasında değil. Ancak gay sohbet kelime çiftini aratarak daha dişe dokunur şeyler bulmak isteyen senin gibi kullanıcılar da var. Sen de bu yazımızı bulduysan ve gay sohbet ve sosyal projemiz hakkında daha fazla bilgi almak istersen lütfen linke tıklayarak genel tanıtım yazımıza ulaş 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.