İstiklal Caddesi / Gece Gündüz

20.03.2021
98

Taksim İstiklal caddesi ve klasikler… 2 Durak ötede yaşıyor olmama rağmen her gitmeme sanki başka bir şehre gitmiş gibi hissediyorum kendimi. Taksim’in kendine özgür bir enerjisi var… Taksime gidilince İstiklal caddesi oradan bir git gel turu yapmanız için adeta çeker insanı…. İki bakim dersin gidince hiç bir sebep olmadan! 

Blogumda galeriler bölümündeki bütün bu resimlerin (eğer Google çökmezse 😅 ) sonsuza dek burada kalacağını bilmek çok hoşuma gidiyor. Blogum blogger platformunda kurulu olduğu için böyle iddalı konuşuyorum 🙂 Aslında galeriler bölümü tek tek özenle sakladığım anılarımdan birer kesit. Neyse bu muhabbeti de blog yazısına çevirmiyim. Çenem düşer… Çenemin düştüğü şeylere bakmak istiyorsanız kategorilere bakabilirsiniz. Burası galeriler 🙂 

Taksim resimleri / İstiklal caddesi resimleri

Resimler farklı zamanlar çektiğim resimler. E tabi istiklal caddesi albümünü daha öncede paylaşmıştım ama bu daha bi istiklal caddesi albümü olduğu için 🙂 Ayrıca gece ve gündüz çektiklerimi ayrı ayrı ekledim. 

YAZAR BİLGİSİ
Merhaba, blogumuza yazar olarak katılmak ve içerik göndermek için kayıt olmanız yeterli. Veya başka soruların varsa [email protected] adresimizden iletişime geç. ;)
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Translate »