Gay sosyal ağ uygulaması AngelsTurkiye

19.11.2021
Gay sosyal ağ uygulaması AngelsTurkiye

Ücretsiz gay sosyal ağ AngelsTurkiye – sohbet edebileceğin arkadaşlar bul

Gay sosyal ağ uygulaması AngelsTurkiye sınırsız mesajlaşma dahil bir çok iletişim modülü tamamen ücretsiz. Üstelik temel düzeyde görüntülü ve sesli görüşmeyi de desteklemektedir. Oyunlar, 3 boyutlu odalar ve sanal gerçeklik odalarıyla değişik bir tanışma noktası. Music Room ve Sinema salonu en favorilerimiz arasında. Ayrıca belki birileriyle satranç oynamak isteyebilirsin veya çapraz dama ve diğer gereksiz oyunlara bakmayı da tercih edebilirsin 🙂 Kala kala sizin oyunlarınıza mı kaldık diyorsan sorun yok haklısın 🙂  Yani birileriyle tanışmanın ilginç yollarını keşfetmek istersen AngelsTurkiye sana göre demek istiyoruz. Diğer tüm özellikleri keşfetmek için bir bakabilirsin… Üstelik canlı tasarımıyla son derece göz doldurucu.

AngelsTurkiye ilginç bir gay sosyal ağ hizmeti sunuyor

Ücretsiz gay arkadaşlık sohbet ve tanışma platformu AngelsTurkiye alan adımıza lisanslı gelişmiş bir yazılımıdır. Fazlasıyla ilginç özellikleriyle gerekli olup olmadığına karar vermek elbette siz değerli kullanıcılarımızın takdirine kalmış. Biz, mademki ücretsiz bir şeyler sunuyoruz, o halde biraz ilginç bir şey olsun dedik. Araştırmalarımız sonucu en iyisinin bu olduğuna karar verdik. Standart bir sohbet ve arkadaşlık sitesinden bekleyeceğiniz her şey var. Bunun yanı sıra daha ilginç özellikler isteyenler için biçilmiş kaftan 😉 

3 boyutlu sanal odaları başta biraz saçma ve gereksiz bulduk! Ama sonradan, oluşturmak istediğimiz kitleyi göz önünde bulundurunca belki gerekli olur diye orada bir dursun dedik. Gidip bakmasanız da orada böyle bir opsiyon var. İstek öneri ve eleştirilerinizi bize dilerseniz projemize üye olarak, moderatörlerimize veya iletişim sayfamızdan üye olmadan da iletebilirsiniz.

Nasıl ücretsiz hizmet verebiliyoruz?

Projemiz reklam gösterimlerini destekleyen ve bunu yaparken kullanıcıyı asla rahatsız etmeyen bir kullanım kolaylığı sunar. AngelsTurkiye gay sosyal ağ uygulamasını sınır getirmeden ücretsiz bir şekilde sunabilmemizin bir mantığı var elbette. Bunu da tabiki reklam gösterimleriyle yapabiliriz. Google reklam ortaklığıyla entegre olan projemizde reklam gelirleriyle varlığımızı sürdürmeyi planlıyoruz. Ancak dileyen kullanıcılar uygulamayı ve siteyi tamamen reklamlardan arındırmak isterlerse çok küçük bir ücret belirledik.

Bu ücret diğer sitelerde olduğundan çok çok daha düşük bir ücret olup reklamlardan rahatsız olmayacağınız bir şekilde yerleştirilen sitemizi dilerseniz bu şekilde sonsuza dek ücretsiz kullanabilirsiniz 😉  Reklamlar kullanıcı deneyimini asla etkilemeyecektir. Uygulamamızın Google Play’den Android sürümünü veya Apple Store’dan IOS sürümlerini (yakında) indir ve sınırsızca kullan. Google Play ve özellikle de Apple Store uygulama mağazalarına girmek ve bunu Google reklam politikalarıyla uyumlu bir hale getirmek bizler için uzun ve zorlu bir süreç olmuş olsa da keyfini çıkarmak takdirinize kalmış. AngelsTurkiye’de aşkı bulmanı ümit ediyoruz… Bize ve topluluğumuza destek olmak istersen uygulamalarımızı alttaki linklerden indirebilirsin.

Google Play

Apple Store (yakında)

AngelsTurkiye projemizde amacımız daha ciddi düşünenlerden oluşan bir kitle oluşturmak!

AngelsTurkiye, görece bazı açılardan ilginç. Ayrıca özellikle, günübirlik ilişkilerden sıkılanlar veya daha ciddi düşünen insanların olduğu bir yerler yok mu diyenler için de iyi bir opsiyon olmasını istedik! Çünkü arkadaşlık siteleri temelde, kişilerin ömür boyu birlikte olmak isteyeceği sevgili arayanlarında yeri! Bu kitleyi net bir şekilde ayrıştırmak maalesef bizim elimizde değil ve olamaz da. Ancak önlem almak veya daha ciddi düşünmeye teşvik etmek yerine göre bir konsept meselesi olabilir. Elbette bazı şeylerin elektrik meselesi olduğunun da farkındayız.

Evet haklısınız. Bunu sağlamak zor! İnsan söz konusu ise sonuçlar, maalesef hesaplanması çok zor olabilir. Ancak imkansız bir ütopyamı ? Hayır kesinlikle değil. Bir kitleyi özel yapan içindeki insanlar ise ne kadar özel olabileceğimizin veya ne kadar özel kalabileceğimizin garantisi yok. Özel olmak konusu biraz havada kalan göreceli bir tanımdır. Ancak niyetimizin bu yönde olduğunu ve buna inandığımızı bilmenizi isteriz. Yani ciddi düşünen insanları bir araya getirmek en temel hedefimiz. Onun dışında nasıl kullanmak istediğinize siz karar vereceksiniz. Ve inanıyoruz ki aşkı bulmanın yolu senin gibi düşünenlerin çok olduğu bir yerden geçiyor olabilir! Ciddiyet meselesini alttaki şu yazıdan da biraz kurcalayabilirsin

YAZAR BİLGİSİ
Merhaba, blogumuza yazar olarak katılmak ve içerik göndermek için kayıt olmanız yeterli. Veya başka soruların varsa angelsturkiye@outlook.com adresimizden iletişime geç. ;)
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Translate »