Ücretsiz arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye ile sınırsız mesajlaş ve görüntülü sohbet et

28.12.2018
130
Ücretsiz arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye ile sınırsız mesajlaş ve görüntülü sohbet et

 

Ücretsiz arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye ile sohbet edebileceğin arkadaşlar bul dilersen bir tur satranç oyna  

Ücretsiz mesajlaşma sitesi

Ücretsiz arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye sınırsız mesajlaşma dahil her özelliğiyle tamamen ücretsiz. Üstelik birbirinden ilginç özellikler ile hepsi bir arada bütün modüllere erişim tek bir üyelikle tamamen ve hepsi bir arada çözüm olarak sunuluyor. Oyunlar, 3 boyutlu odalar ve arttırılmış gerçeklik ortamlarıyla tamamen özel bir platform. Belki birileriyle satranç oynamak isteyebilirsin veya çapraz dama ve diğer gereksiz oyunlara bakmayı da tercih edebilirsin 🙂 Kala kala sizin oyunlarınıza mı kaldık diyorsan srrun yok haklısın 🙂  Yani birileriyle tanışmanın ilginç yollarını keşfetmek istersen AngelsTurkiye sana göre demek istiyoruz. Diğer tüm özellikleri keşfetmek için bir bakabilirsin… Üstelik rengarenk ve capcanlı tasarımıyla son derece göz doldurucu.

AngelsTurkiye nasıl ve neden ücretsiz bir arkadaşlık servisi sunabiliyor ?

AngelsTurkiye Türkiye’nin en yeni ve ücretsiz gay arkadaşlık sohbet ve tanışma platformudur. İngiltere asıllı bir firmanın son derece iyi kodlanmış ve alan adımıza lisanslanmış yazılımı ile kendini özgürce ifade etmen için her şey düşünülmüş. Fazlasıyla ilginç özellikleriyle gerekli olup olmadığına karar vermek elbette siz değerli kullanıcılarımızın takdirine kalmış. Biz de, e mademki ücretsiz bir şeyler sunuyoruz, o halde biraz ilginç bir şey olsun dedik ve araştırmalarımız sonucu en iyisinin bu olduğuna karar verdik. Standart bir sohbet ve arkadaşlık sitesinden bekleyeceğiniz temel şeylerin yanı sıra daha ilginç özellikler isteyenler için biçilmiş kaftan 😉  Temel düzeyde basit 3 boyutlu oyunlar, 3 boyutlu diğer odalar ve arttırılmış gerçeklik platformlarıyla sana ilginç deneyimler sunmak istedik. Bu oyunlar ve 3 boyutlu ortamlar özelliklerini ilk başta biraz saçma ve gereksiz bulduk, ama sonradan, oluşturmak istediğimiz kitleyi göz önünde bulundurunca belki gerekli olabilir diye orada bir dursun dedik. Gidip bakmasanız da orada böyle bir opsiyon var bilin istedik. İstek öneri ve eleştirilerinizi bize dilerseniz projemize üye olarak, moderatörlerimize veya iletişim sayfamızdan üye olmadan da iletebilirsiniz.

Nasıl ücretsiz hizmet verebiliyoruz?

Projemiz reklam gösterimlerini destekleyen ve bunu yaparken kullanıcıyı asla rahatsız etmeyen bir
kullanım kolaylığı sunuyor. E tabi bu rahatsız olma durumu da biraz göreceli olabilir 😉 AngelsTurkiye flört platformunu hiç bir şeye sınır getirmeden tamamen ücretsiz bir şekilde sunabilmemizin bir mantığı olmak zorundaydı ve bunu tabiki reklam gösterimleriyle yapabilmemiz mümkün olabildi. Google reklam ortaklığıyla entegre olan projemizde reklam gelirleriyle varlığımızı sürdürmeyi planlıyoruz. Uygulamalarımızı ve sitemizi tamamen reklamlardan arındırmak için çok küçük bir bütçe belirledik. Bu diğer sitelerde olduğundan çok çok daha düşük bir ücret olup reklamlardan rahatsız olmayacağınız bir şekilde yerleştirilen sitemizi dilerseniz bu şekilde sonsuza dek ücretsiz kullanabilirsiniz 😉  Reklamlar kullanıcı deneyimini asla etkilemeyecektir. Uygulamamızın Google play’den adroid sürümünü veya Apple Store’dan IOS sürümlerini indirebilir ve sınırsızca kullanabilirsiniz. Google play ve özellikle de Apple Store uygulama mağazalarına girmek vu bunu Google reklam politikalarıyla uyumlu bir hale getirmek bizler için uzun ve zorlu bir süreç olmuş olsa da keyfini çıkarmak size kalmış 😉 Bu standartlara uygun hazırlanmış ilk projelerden birisi diyebileceğimiz AngelsTurkiye’de aşkı bulmanı ümid ediyoruz… Bize ve topluluğumuza destek olmak istersen uygulamalarımızı alltaki linklerdne indirebilirsin.

Google Play

Apple Store

AngelsTurkiye projemizde amacımız daha ciddi düşünenlerden oluşan bir kitle oluşturmak!

Biz AngelsTurkiye projemizin sadece ilginç bir arkadaşlık ve tanışma platformu olmasını planlamıyoruz. Evet, projemiz, görece bazı açılardan ilginç. Ancak asıl hedefimiz tabiki de bu değil. Projemizin, özellikle, günübirlik ilişkilerden sıkılanlar veya daha ciddi düşünen insanların olduğu bir yerler yok mu diyenler için de iyi bir opsiyon olmasını istedik! Çünkü arkadaşlık siteleri temelde, kişilerin (günübirlik ilişkilerden çok) bir ömür boyu birlikte olmak isteyeceği partnerini bulmak isteyenlerin de yeridir! Ancak özellikle başlangıç aşamasında bunu net bir şekilde ayrıştırmak maalesef bizim elimizde değil ve olamaz da. Ancak önlem almak veya daha ciddi düşünmeye teşvik etmek yerine göre bir zihniyet veya konsept meselesi olabilir. Elbette bazı şeylerin elektrik meselesi olduğunun da farkındayız.

Peki bunu nasıl sağlamayı planlıyoruz?

Evet haklısınız. Bunu sağlamak zor! İnsan söz konusu ise sonuçlar, maalesef hesaplanması çok zor olabilir. Ancak imkansız bir ütopyamı ? Hayır kesinlikle değil. Bir kitleyi özel yapan içindeki insanlar ise ne kadar özel olabileceğimizin veya ne kadar özel kalabileceğimizin garantisi yok. Özel olmak konusu biraz havada kalan göreceli bir tanımdır. Ancak niyetimizin bu yönde olduğunu ve buna inandığımızı bilmenizi isteriz. Yani ciddi düşünen insanları bir araya getirmek en temel hedefimiz. Onun dışında nasıl kullanmak istediğinize siz karar vereceksiniz.Ve inanıyoruz ki aşkı bulmanın yolu senin gibi düşünenlerin çok olduğu bir yerden geçiyor olabilir!

Projemizi daha yakından tanımak için hakkımızda sayfasını ziyaret edebilir veya hemen angelsturkiye.com arkadaşlık ve tanışma platfromuna geçebilirsin.

YAZAR BİLGİSİ
Merhaba, blogumuza yazar olarak katılmak ve içerik göndermek için kayıt olmanız yeterli. Veya başka soruların varsa [email protected] adresimizden iletişime geç. ;)
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Translate »