Şugar manti yi bademle lubunya – Similya buttur ;)

14.10.2021
Şugar manti yi bademle lubunya – Similya buttur  ;)

Şugar manti habbeleme de yanında hor lıkış 🙂

Merhaba, bir lubunca deneme yazısına daha hoş geldin. Bu lubunca deneme yazısı ileri düzey lubunca gerektirir.

Bugün annemlere gittim. Lahana sarması vardı. Şahane habbe diye. Annem; ‘Al çocum sirkafında acıkırsan dolabında habbe olsun’ diye genel olarak habbe lıkıştırır gerime. Annemin olduğu semt bir tık daha klasik bir mahalle. Yani apartman kültürünün olmadığı bir semt. E doğal olarak bu tür semtler şovşak ve manti yuvası. Baro nafta ve balamozlar da var tabi ki. Ama ne mantiler rav etrafta varya lulu… Of yaa sorma gitsin. Sugar manti çok başka bişi! Gerçekten öyle. Mantiler der ya dünya kadar borcum olsa da böyle bir has gacıyla ömrün geçsin diye. Ben manti değilim ama şugar bir lubunya olarak but şugar bir leçom olsun isterim… But şugar leçom olsun kürler kürü deberim olsun diye 🙂 Hatta deberim olsa apağan bile lıkışırım. Kime ne ? Ey aşk beni yağmala ateş et arka arkaya…

Şugar manti ve zamirlik hayalleri

Öyle but şuğar laçolar rav ki her yerde. Normun sadece has gacılarla lıkılabileceği bilinicindeler. E haklılar canım bişi diyemem. Bu toplumdaki mantilerin çoğu böyle. Lubunyaları sadece koliler ve similyalarını alır giderler. Türkiyede lubunya olmak böyle bişi. Ben, zamir lıksın gerime diye isterim hep. (E tabi zamir ileri düzey lubunca oluyor bilen lubunyalara sor lütfen) Neyse işte. Klasik bir lubunya hayatı benimkisi. Ve etrafımda sürekli gördüğüm but şugar laçolara tarizlenmek istiyorum. Trikalı şugar laço ne harika olur değil mi? Hani biz lubunyalar genel olarak hep hayaller de yaşarız ya istediklerimizi. Mastır alıkırken bile hayalimde trikalı full şugar laçoları düşlerim. Trikaya olan bağlılığımın sebebini bilmiyorum bu arada. Sanırım laçoluğu trika ile direkt bağdaştırmışım ben. İşte neyse hep hayal falan derken hep hayal de kalır zaten. Ara sıra gelişen sugar mantilerle lıktığım kolileri tarizden saymıyorum dikkat.

Ciciliktir şugar mantilerin çoğu

Onlar genelde cicilik oldukları için tariz kafasında değiller. Hani gerim tariz istiyor falan. Ayrıca bu mantilerin gerime, gerim olduğum için tarizlenmeyeceğini de biliyorum. Dedim ya mantilerin norm algısı başka. Ama lubunya kolilemeye gelince manti mantidir hep aynı. Cıgavari olmak için bazen lubunyalar cross lıkışıp sirkaflara manti doldururlar ya, İşte o tür ortamlarda but manti oluyor. Ama likoyu lıkıp direk şanlama olayı var yani. Ayrıca kolileyecek lubunyalar da sırada.. Ohoo gerime gelene kadar bu mantinin similyası kim bilir kaç mincare görür 🙂 Hani Cross lıkışılan sirkaf muhabbetleri böyledir.

Neyse işte Benimkisi zaten başka hikaye… Ama sende benim gibi full lubinya isen bu hikayeyi zaten biliyorsundur.

Gelelim bademdeki mantiye. Mamiden çıktım ben şahane! Sirkafa döneceğim… Toplu Tarika şugariyetinde sirkafa giderken tarikanın en önünde ki şu manti bademledim. Ama özellikle gerime doğru olan mantinin şugarlığı gerimi resmen gerimden aldı. Şahane kürlemeceyle alıktım mantinin badem sugariyetini. Ne dedim ben lıktın mı gerçekten? Kür diye… Ay lubunca yazmak ne zor resmen kelime hazinesi yetersiz kalıyor. E mecburen bu durumlarda alıkmak kelimesi işe yarıyor ve olmayan kelimeleri türetiyorum. 🙂 Butlarca gullüm diye.. E tabi böyle olmuyor biliyorum. Ama genel olarak lıkıyorsun beni lulu kürleme beni. Daha şu mantiyi bile bademlemedin.

Son dönemlerde lgbt ortamında ‘tariz lıkmak’ söylemi ‘lover alıkmak’ olarak da geçiyor 🙂 Lugata ekleme olsun diye benimkisi. Ahh ne ka’lık bir sonraki lubuca deneme yazısında bademleşmek üzere 🙂 Şimdi mantiye lıkabilirsin 🙂

Türkçe yazılmış bir lubunya hikayesi okumak istersen, bu konudaki zamir meselesine istinaden şu yazıya bir bak

YAZAR BİLGİSİ
Merhaba ben Buse Koray, kendimi ve bildiklerimi anlaşılır bir dille ifade etmeye çalıştığım bloguma hoş geldiniz. Bu blogda Lgbt ve İlişkiler kategorisinde kendi kimliğimle varım. Blogumdaki yazıları faydalı, eğlenceli veya ilgi çekici buluyorsanız paylaşmanız veya yorum yapmanız beni inanılmaz mutlu ve motive eder. Yazı yazmak benim için sesimi duyurabilmek reşarj olmak demek ! Sesimi duyduğunuzu bilmeyi, düşüncelerime katıldığınızı veya katılmadığınızı bilmeyi çok isterim.
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Translate »