Lgbt arkadaşlık sosyal ağ projemizde cinsel görsel şiddete maruz kalmanı istemiyoruz

05.12.2020
80
Lgbt arkadaşlık sosyal ağ projemizde cinsel görsel şiddete maruz kalmanı istemiyoruz

Lgbt arkadaşlık ve sosyal ağ projemize katılan değerli kullanıcılarımız, harika bir profil oluşturduğunuz ve halen bizimle olduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz. Bilmenizi isteriz ki burada hiç bir şekilde herkese açık ‘cinsel görsel’ şiddete maruz kalmanızı istemiyoruz. Burada hem sizler hem de ziyaretçiler için yüzde yüz güvenli bir topluluk oluşturmak, sizlerin de çok daha güven içinde olmanız demektir. Elbette özel akışınıza asla müdahale edilmez. Kendi özgür iradenizle herkese açık veya sınırlı gönderiler ile yüzde yüz güvenli bir paylaşım ağı oluşturabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey özel akışınız için özel arkadaşlık istekleri göndermeniz. Bu sınırlama, site üyeleri ile aranızda hiç bir engel değil aksine sizi koruyan bir bariyerdir. Herkese açık gönderiler üzerinde yetkimiz olsa da duvarınızdaki sınırlı paylaşımlarınızı siz ve izin verdikleriniz dışında hiç kimse göremez. Bu nereden baktığınıza göre muhteşem bir özgürlük ve self expression ( kendini ifade) alanıdır. Bu Facebook’tan alışık olduğunuz ayrıcalıklı bir özelliktir.

Size gelen arkadaşlık istekleri özel akışınıza ve dolayısıyla özel resimlerinize açılan kilit roldür. Biri size arkadaşlık isteği gönderdiği an varsa her iki taraf da birbirinin özel resimlerini görebilir. Arkadaş olmadıklarınızla da istemediğiniz bir görsel şiddete maruz kalmazsınız. Burada kendinizi özel hissetmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Her konuda moderatörlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.