Hakkımızda

Teknoloji, internet ilişkiler ve hayata dair bazı kategoriler de yayın yaptığımız blogumuza hoş geldiniz. Bu blog bir haber sitesi değil. Çünkü, özellikle teknoloji alanında 3 4 sene önce yazılanın 3 4 sene sonrasıyla tutuşmaması veya güncelliğini korumaması da söz konusu. Bu yüzden bu blog sitesinde değindiğim konuların uzun süre güncelliğini korumasını beklemekteyim. 

Teknoloji deyince akla ilk gelen mobil cihaz haberleri genelde teknoloji ve haber sitelerinin uzmanlığı. Yani bu blog sitesinde öyle haberler yok! Zaten ülkemizde buna yönelik yayın yapan yeterince web sitesi bulmak mümkün. Bu yüzden internet ve teknoloji gündeminden sürekli güncel haberleri paylaşmaktansa en az 3 – 5 yıl güncelliğini koruyabilecek daha genel başlıkları ele almaya çalıştık. Bu bağlamda bu blogdaki, teknolojinin bazı açılarını ve kişisel görüşlerimizi orijinal bir üslupla değerlendirmeye çalıştığımız başlıkların, uzunca süre okunma değerini korumasını beklemekteyiz.

Örneğin, genel rutinde olmadığı halde kategorideki Blogger vs WordPress konusu güncelliğini yitirdi ve bunu yeniden düzenlemek durumunda kaldım. Çünkü bahsi geçen bu 2 platform haberleri, teknolojik cihazlar kadar çok evrim geçirmiyor ve 3 5 sene de bir ele almak konuların güncelliğini koruması için yeterli. Bazen çok ütopik konuları da değerlendirdiğim olmuştur elbette. 

İlişkiler kategorisi yine çoğunlukla güncelliğini hiç yitirmeyecek türden. Çünkü insanlar arasında gelişen parametrelerin dinamikleri hep aynı. Ve bu dinamikler teknoloji kadar hızlı değişmiyor. İnsanlar ve yaşam’a dair olan bitenleri ilişkiler kategorisinde paylaştım. İlginç bulduğunuz içerikleri paylaşmanızın müthiş etkisi olacaktır. Ziyaretiniz için teşekkürler.

AngelsTurkiye gay sosyal ağ uygulamamız hakkında bilgi edinmek için, Masa üstü cihazınızda https://www.angelsturkiye.com/page?id=551 adresini ziyaret edebilirsiniz. Uygulamamız hakkında blogumuzda yazan şu linke de bakabilirsin

https://lgbtarkadaslik.com/gay-sohbet-sitesi-angelsturkiye-premium-ve-freemium/
Translate »