Gay arkadaşlık kelimesiyle kaç kişi çevrim içi

02.10.2020
137
Gay arkadaşlık kelimesiyle kaç kişi çevrim içi

Google’da Gay arkadaşlık, gay sohbet, kameralı arkadaşlık siteleri gibi anahtar kelimeleri yazarak ulaşılan sitelerde dolaşan kullanıcı sayısı ve bu kelime çiftlerinin aranma hacmi

Özellikle eşcinsel arkadaşlık siteleri aramaları yüzlerce kelime çifti arasında hatırı sayılır derecede çok aranıyor. Örneğin en basitinden ‘travesti’ kelimesinin yaklaşık 1 milyondan fazla olduğu net olmayan bilgisine ulaşmıştım. Arkadaşlık siteleri gibi bir kelime çifti ise milyonlar üstünde. E benim arama motorumda da bu kadar insan bu kelimeleri arasaydı bende para alırdım 🙂 Yani Google şimdilik bu sektörde kral!

Sektörel bazda en pahalı kelimeler : ‘Arkadaşlık siteleri’ ve ‘Arkadaşlık sitesi’Öncelikle hemen şunu belirtmekte fayda var. İnsanların arkadaşlık sitelerine rağbet göstermesi ister istemez arama motorlarına en çok para kazandıran sitelerden sayılabilir. Elbette bir hayli göreceli olsa da, aynı uçak biletlerinin saati saatine değişen bilet fiyatları buna örnek olabilir. Bu bağlamda en çok rağbet gören kelimeler en pahalı olma sırasına göre değişiklik gösteriyor. En pahalı kelimeler : ‘Arkadaşlık siteleri’ ve ‘Arkadaşlık sitesi’ gibi kelimeler. Bunun akabinde ise onlarca diğer kelime çiftleri değişik sorgularda aranıyor. Arkadaşlık sitesi ve arkadaşlık siteleri kelimeleri için ortalama ücret tıklama başı 3 ila 10 tl ve daha üstüne kadar gittiği olmuştur. Ortalama olarak arama başına sıklıkla 5 tl ödediğinizde olacaktır.

Gay erkekler ve LGBT bireyler en çok hangi kelimeleri arıyor? Özellikle eşcinsel erkek ve LGBT bireylerin arama sorguları ise. ‘gay arkadaşlık, gay sohbet, gay sohbet siteleri, kameralı gay arkadaşlık, veya değişik kelime çiftleri ve yer yer hiç beklenmedik arama sorguları da dahil olmak üzere 🙂 benzeri kelime çiftlerinden oluşuyor. Arkadaşlık sitesi, arkadaşlık siteleri, kelimeleri kadar pahalı olmasa da, gay arkadaşlık ve gay arkadaşlık sitesi kelimeleri için de tık başı yerine göre 1–2 tl yi gözden çıkarmanız gerekebilir. Toplamda yüz tıklama için 50 tlden 100 tl ye kadar bir fiyat aralığı sizi bekliyor. Bu da ayda 1500 tl ile 3000 tl arası bir reklam bütçesi gerektiriyor.

Hornet Gay arkadaşlık sitesi sıralamada yok mu?

Lgbt arkadaşlık sitelerinin yoğunlaştığı hedef odaklı kelimeler ister istemez bu maliyetten kurtulmalarını sağlayacak. Reklamlar dışında organik aramalarda sıralamanın en üstünde olmak ciddi bir fark katacaktır.

Özellikle partner arayışında aradığınız kelimeye istinaden en üstte olan sitelere tıklamak makul bir karar. Doğal olarak kalabalığın orada olmasını bekleriz. Ancak bu doğru kişiyi orada bulacağınız anlamına da gelmez. Ve doğru kişinin nerede karşımıza çıkacağını asla bilemeyiz. Ayrıca yeteri kadar çok insanla karşılaşacağınız konusu da tartışılır. Ancak, yukarıda da bahsi geçen ‘gay arkadaşlık, gay arkadaşlık sitesi ve benzeri Lgbt içerikli kelime çiftlerinde, arama sorgularında en üstte görünmese de, en çok ve en sık partner bulabileceğiniz sitenin hangisi olduğu bilmeyen yoktur sanırım. Evet Hornet gay arkadaşlık uygulamasından bahsediyorum. 🙂 Tüm dünyadaki eşcinsel arkadaşlık site ve benzeri topluluklarını ciddi düzeyde sarsan bu platform arama motorlarında veya gay arkadaşlık kelime çiftinde en üstte olmaya ihtiyaç duymuyor. Tüm dünya genelinde 25 milyondan fazla kullanıcısı olduğu iddia edilen hornet arayışımızın ne olduğuna göre, ve yine göreceli olarak çok daha fazla işe yarıyor olabilir. Ancak bu durum diğer gay, Lgbt arkadaşlık siteleri için tam olarak bir son değil çünkü insanların, sanal ortamda, kitleselleştiği ve genel olarak sitelerin konseptine göre katmanlaştığı bir kitleye dönüşmeleri diye bir durum söz konusu. Bu bağlamda Projemizin özellikle anahtar kelimelerde iyi bir skor elde etmesi ve size gerçekten iyi bir hizmet vermesi ve özellikle de aşkı bulman için oluşturulduğunu bilmenizi isteriz. Üstelik tamamen ücretsiz.

AngelsTurkiye Gay arkadaşlık sitesi yeni ara yüzüyle çok daha eğlenceli

AngelsTurkiye gay sosyal ağı projemize mutlaka bir şans ver. Yep yeni bir lgbt topluluğu ile karşı karşıya gelme ihtimaliniz çok yüksek 👩‍❤️‍💋‍👩 AngelsTurkiye Gay arkadaşlık topluluğu gittikçe büyüyor. Ve yeni nesil özellikler ve yepyeni bir arayüzle karşınızda. Bugüne kadarki bildiğiniz tüm gay arkadaşlık sitelerine kıyasen çok daha güçlü ve çok spesifik özellikler sadece Angelsturkiye gay sosyal ağı ve arkadaşlık sitesinde. Evet doğru duydunuz. AngelsTurkiye gay arkadaşlık sitesinin kullanım özellikleri sayesinde artık iletişimde olman an meselesi. Yeni nesil canlı akış etkinliği ise diğer eşcinsel erkeklerle iletişimde kalman için nokta atışı yapmanı sağlıyor ve dilersen akıştaki erkeklerle hemen özel sohbete geçebilirsin.

YAZAR BİLGİSİ
Merhaba, blogumuza yazar olarak katılmak ve içerik göndermek için kayıt olmanız yeterli. Veya başka soruların varsa [email protected] adresimizden iletişime geç. ;)
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Translate »